Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a menő autó és a rákkeltő dízel teljesen kizárják egymást. Legalábbis számomra menőbb egy 20 éves F Astra, mint egy lábmosóvízben áztatott egy hetes vízihulla -szagú 20 milliós BMW... De te tudod...
2012. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hogy ki mivel jár? Mit kell ebből ilyen cirkuszt csinálni? Akinek a benzines jön be az vesz benzinest, akinek a dízel az vesz dízelt, nem kell ócsárolni a másikat és kijelenteni hogy sz@r a benzines, sz@r a dízel.
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
50%
utolsó előtti ezzel a véleménnyel alighanem egyedül vagy, nemcsak mo-n, hanem az egész tejútrendszerben szerintem :D
2012. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
Ilyen barmokat öcsém...valószínű, hogy attól lesz egy autó kevésbé menő, hogy dízel.
2012. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
0%

Persze barom vagyok, ahogy a WHO is barom : [link]


Meg az Amerikai Rák Társaság is:

[link]


[link] (dízel a 7. helyen, a benzint nem látom)


Persze menő vagy a dízeleddel, pláne ha reményeim szerint pár év múlva elkobozzák (ha megéred): [link]

2012. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
100%

Hát én éppenséggel pont amerikában élek, de hogy az itteni Dieseleket nem lehet összehasonlitani az otthoniakkal az tuti! Mert, itt kiveszi mindenki a kocsiból a DPF szűrőt, a régebbiekben meg nincs is, mivel nincsen műszakiztatás az autókon. Az itteni Dieselek nem 2000ccm-esek, hanem 6600 és 7300, ami mondjuk nem mindegy... Lehet, hogy a rákliga ellenük vall, de nem az autók okozzák ezt, hanem a töménytelen mennyiségű gyár, ipar a sok szemét amit az emberek eldobálnak és az igénytelenség! Mindjárt kiderül, hogy szerinted a benzin egészséges, nem?:)


Egyébként semmi baj sincsen vele, hogy nem szereted a diesel autókat, csak azt nem értem, hogy minek kell egyből "beszólni" és ilyen uninteligens hozzászólásokat irni!? Erre adhatnál kivételesen egy értelmes választ is.

2012. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:

utsó királyvagy! ennyii..

az 52 es meg egy kis akadékoskodo.

valőszinunek látom igen, ohgy elkoboznak magántulajdont milióktól, puusztán pár ökobarom miatt...

áhh ezt te se gondolod komolyan XDDDD

2012. aug. 28. 00:49
 48/83 anonim ***** válasza:
Érdekesek ezek az elfogult dízel ellenesek....Gondolom csak bio dolgokat eszik,vegetáriánus meg más ilyen környezetkímélő dolgok...Csak elfelejtik,hogy a bio dolgok meg a laptop vagy pc ,amin ezeket a rákkeltős dolgokat olvassa az ember,dízel teherautók által lett szállítva...Tehát aki ennyire rossznak és egészségtelennek látja a dízelt,hát mondjon le sok mindenről...Vagy pl. biciklizzen Afrikáig,ha megkívánja a banánt,esetleg ha kávézni akar,hát...
2012. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
45-ös: gratulálok ha ezt elis hiszed, szerinted milyen botrány lenne abból ha csak úgy elvennék az emberektől a dízel kocsikat, gyakorlatilag az autók több mint a fele dízel?... gondolkom a 2012-es világvégében, meg a többi baromságban is hiszel... a green piece-esek meg minden járművet betiltanának szerintem, de az egy dolkog hogy mit akar egy ilyen szervezet, énis szeretnék sokmindent, mégsem úgy fog történni...
2012. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:

Miért? Aki a dohányzás ellen szónokolt 20 éve az bunkó volt?

Semmelweist is bunkónak nézték orvos kollégái,amikor azt mondta, hogy a fertőzéseket szabd szemmel nem látható részecskék okozzák.


A jelenlegi köznapi életben előforduló legveszélyesebb anyag a dízel kipufogógáz. Sajnos nagyon kevesen tudnak róla, de előbb utóbb lassan kiderül az igazság. Mit gondolsz miután az autógyárak dollár milliárdokat öltek dízel technológia fejlesztésébe majd bevallják, hogy aki dízelt vesz, az gyakorlatilag embereket öl?


Igen a mikró is rákkeltő a telefon is a benzines autó is a cigaretta is, de mindezek eltörpülnek a dízel autó mellett..

2012. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!