Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
ilyen autó nincsen barátom, csak a 15-20 éves korosztályból, azok között találhats 1 milláért valamire való állapotút, ami dízel, de még azis rizikós
2012. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti. Én is félreértettem a történetet, de ő szerintem 1,3 millióra gondolt és nem 3 millióra:)


Szerintem ezt a menőzős autó dolgot felejtsd el. Én 17 évesen vettem az első autóm (Passat 1.9PDTDi 131LE,kombi) nagyon szerettem, igaz nem volt menőzős autó, sokkal inkább egy családi kombi, de amikor a "menőzős" 316i BMW-s gyereket kikerültem, akkor valahogy menőbb voltam. Aztán a következő autóm szintén nem egy túlzottan menőzős kocsi lett 21 évesen. Skoda Octavia RS2, szintén kombi! Kivülről egy Skoda, viszont az A8 3.0TDI V6-nak 180kmh-nál hiba nélkül kitehettem az indexet és félreállt, majd elégedetten elhaladtam mellette, valahogy itt is menőbb voltam... Érted miről beszélek? Ne azt nézd, hogy kivülről legyen menő a kocsi, mert rohadtul ciki egy Audit tologatni a város közepén.. Én a helyedben ennyi pénzért bizony egy Astra 2.0 DTI-t vennék, chipet bele, vagy egy Passatot, vagy egy Octavia RS1-et turbo benzines motorral chippelve 210Le, na az menő:)


Sok sikert!

2012. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
a menőzős autó nem feltétlen atól menő, hogy mindenkit letudsz vele tolni, egy e220 cdi merci nem versenyautó, de szerintem menőbb, mint az rs octavia, hiába megy jobban, mellesleg benne van a kérdésben hogy jo megjelenésű, és dízel autó legyen, arról hogy menjen mint az állat és le leheseen tolni vele mindenkit, szó nincs. Egyébként ha szép komótosan gurulok, vagy a saját tempómban, akár gyorsan haladok tesgyük fel pályán, mondjuk egy A8-al, és félreállok 180-nál, mert én annyival akarok menni, te meg kitaposod a kocsid belét és leelőzöl, a szememben nem leszel menő...
2012. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
1 millióból villantós autó... A max. 2 literes fogyasztás nem feltétel? Lol.
2012. aug. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:

nem, max 6-7 literes fogyasztás a feltétel..;)


és már rég nem egy milláról, hanem lassan másfélről van szó így ahogy olvasoma hozzászólásokat, szal gyűjthetek még...:/

2012. aug. 22. 07:42
 26/83 anonim ***** válasza:
6-7 liter XD városba vagánykodva
2012. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:

Az meg külön poén, hogy úgy állítja be, hogy a Mondeo az milyen gáz autó! :)

Én 20 éves vagyok és Lagunát akarok. (kb ugyanaz mint a mondeo) Nemtom mi ebben a gáz.

2012. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:

Nos, ha valóban hajlandó vagy többet fizetni, akkor ugorjunk neki:


1,5M-es kategória:


Saab 9-3: [link]

Ennyiért már viszonylag elfogadható állapotú 9-3-asokat kapni, nem a legfelszerltebbeket, de bizonyos körökben elismerik a márkát. Máskülönben egy pimpelt Opel Vectra.


Mitsubishi Galant: [link]

Kifutó modell volt, 2002-est már nem biztos, hogy találsz, cserébe viszont árban a többi alá vág. A presztízsértéke vitatható, viszont ez még nagy autónak készült.


Lancia Lybra: [link]

Szép is, felvágni is fel tudsz vele, ha úgy adódik. Számomra ez lenne a leglogikusabb döntés.


Volvo S40: [link]

Nem a legfelszereltebb példányokat, de már találni ennyiért is S40-t. Talán ez a kissebb presztízsértékű Volvo.


Peugeot 406: [link]

Igazából egyáltalán nem mondanám kiemelkedő autónak, de a legfelszereltebb modellek kb. ugyanott vannak, mint a presztízsmárkák alapfelszereltségű gépei, csak a márkanevet nem kell megfizetni.



2M:


Peugeot 607: [link]

Már lehet kapni nagy-Peugeot is, ennyiért, szerintem ennek már nem kérdőjeles a megjelenése, de vigyázni kell, mert hajlamosak a kereskedők az átverésre.


Mercedes-Benz C200: [link]

Ennyiért max. ilyen mercit kaphatsz, jobbat nem. Sajnálom, ez van, ezzel kell beérned.


Alfa Romeo 166: [link]

A 156-t már említették páran, de azt az 1M-es kategóriában se venném, ellenben 2 misiből már szép 166-osokat lehet kihozni, nagyobb is, jobb is, satöbbi.


Volvo S60: [link]

Kezdjük ott, hogy egy átmaszkírozott Ford Mondeoról van szó, beletömve a sok svéd okossággal. Presztízsértéke van, majdnem akkora mint a német autóknak.


Jaguar X-Type: [link]

Ford Mondeo #2, ám talán a legluxusabb formában az itt felsorolt autók közül. Aki nem sokat tud a modellről és megjelensz előtte egy Jaguarral, szerintem könnyen lenyűgözhető.


Lancia Thesis: [link]

Ez itt éppen egy forgalombahelyezős-trükküzős példány, de ha olyna állapotú, érdemes lehet belevágni, mert egyedinek mindenképp egyedi autó.


Audi A6: [link]

Annak ellenére, hogy jó autó, szerintem az itt felsorolt modellek többsége ellen labdába sem rúghat, ha egy autót kéne mondani, amit nem vennék, az biztos ez lenne, de mivel írtad, hogy Audin is gondolkozol, beraktam hát ide, mert kinek a pap, kinek a paplan...

2012. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
miértne fogyaszthatna egy dízel limuzin 7 litert? szerintetek a 2 literes modern dizelek mennyit fogyasztanak ha nem ennyit? nemtudom miért van egyébként gond itt a szövegértéssel sok embernél? a felvágós autó nem azt jelenti hogy raccsing, meg boyracer auto, a kérdésben is szerepel eaz e270-es merci, azzal hol versenyzel? az ugy felvágos hogy an megjelenése és kész
2012. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:

Szép autó a C merci ez tény, és a Skodát le lehet szólni, semmi probléma nincsen vele, már megszoktam:) A skoda mellett a másik autóm egy 3.0TDI V6 A8, ésaz A8-nak kitaposva a belét is lehagyom az RS-el, ami nem mellesleg Diesel.Normálisan autózva vele 5.5-6.5 litert fogyaszt, 200-as autópályázásnál viszont 10-11 liter.


Ha kinézetre figyelsz csak akkor:

mobile.de-n lehet találni 5000Euróig 320d sőt 330d-ket is max 200.000km-ig. Szerintem mindenki egyetért azzal, hogy ezek a motorok lazán elmennek fél millió km-t. Kényelmes, jó megjelenésű, vonszolja magát becsülettel:)

2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!