Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:

28 as...

köszi szépen a sok verdát..:D nézegetem bőszen.::P


köszi midnenkinek a választ :)

2012. aug. 22. 19:59
 32/83 anonim ***** válasza:
0%

Gizdázni akarsz az autóddal és dieselt veszel? azzal pont azt fejezed ki, hogy spórolósra veszed a figurát.

Arról most ne beszéljünk, hogy mekkora fos a diesel a benzinhez képest, és mocskos, büdös teherautós a feeling.

Volt több dieselem,és soha többet, vegyél újabb Suzukit, az keveset fogyaszt és elég jól megy.

"fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit) "

ez a mondatod meg az összes ép elméjűnek feladhatja a leckét:egy mondaton belül több egymásnak feszülő állítás


szerintem először iratkozz be egy tanfolyamra, ahol elmondják, hogy tudsz majd szaladgálni

2012. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:

:D Magyar mentalitás ismét!


Vegyél c270cdi mercit aztán kész!Ami neked tetszik és jó állapotban van azt vedd meg, a sok hülyeségre meg ne hallgass!

2012. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

tanfolyamra?? XD max ha fizeted, akko megyek..:)


és NEM sosem fogok benzines kocsit venni :) akkor tényleg gyalogjárok inkább...bocs, ahogy te utálod a dízelt, és ugy a benzinest..:D :)

2012. aug. 23. 11:16
 35/83 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Nincs az az isten, hogy benzines autót vegyek. És nem a fogyasztása miatt, hanem mert utálom a benzinest!
2012. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
kinek a pap kinek a paplan :)
2012. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
kinek a pap, kinek a papsajt... de aki utálja a benzinest, az biztos nem ült még egy nagy lökettérfogatú szívó benzinmotoros autóba
2012. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
"az biztos nem ült még egy nagy lökettérfogatú szívó benzinmotoros autóba" és biturbó benzinesben sem xD
2012. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
Ültem benne nyugodj meg, de mivel nincs kedvem 4,2-est tankolni, így maradok a 2000 köbcenti alatti autóknál ahol viszont elviselhetetlenül fos hangja van a benzineseknek.
2012. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:

Azért ebbe beleszólnék, hogy "elviselhetetlenül.. hangja van a 2000 alatti benzineseknek". Szerintem ki kellene próbálnod egy Audi 2.0 TSI-t, meglepődnél!


DIESELEM VAN!:)

2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!