Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
a milyen autót vegyek kérdéstől eljutottunk a dízel vs. benzin vitáig :)
2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:

#46-os vagyok. #47 Köszi!


Itt messze nem arról van szó, hogy az autók legyen az diesel, vagy benzines rákkeltő. Az emberek életmódjáról van szó. Hidd el nekem, hogy nem attól leszel rákos, hogy diesel autók vannak az úton. Abba belegondoltál már, hogy a tojás amit megeszel vajon mit tartalmaz? Vagy, hogy a tej a hűtődben látott-e egyáltalán tehenet? Miért van az, hogy ha egy városi kimegy falura és tehéntejet iszik, olyan hasmenése van, hogy ihaj... Rengeteg a génnmódositás és a károsanyag az ételben, nos az inkább rákkeltő, mivel ezt semmi sem tudja feldolgozni és átalakitani valami szerves vegyületté, mig a kipufogógázt a növények csak csak megszűrik valamilyen mértékben, ha nem is teljesen. Igenám, csakhogy a fákat meg kivágják, mert Te, meg sokan mások, meleg helyen szeretnétek aludni, amihez fűteni kell...

Most akkor keresel egy favágó forumot és oda is beirsz hasonlóakat, mint ide? Szerintem ne fáradj.


Egyébként nem kell egy lángelmének lenni hozzá, hogy az ember rájöjjön, hogy csak úgy nem hiszem, hogy elkoboznak autók tömkelegét, kb. 2 hét alatt csődbe menne több száz autófinanszirozó bank, vagy ha a diesel helyett bnezinest venne az elkobzó szerv, akkor meg ők mennének tönkre. netán állami támogatással kapnának a diesel tulajok benzines autót? Akkor az állam kerülne csőd közeli állapotba... Valahogyan kell ezeket a tulajokat kárpótolni, mivel nem úgy vásárolták, hogy tilos volt, hanem megvették és utána tulajdonlásuk közben valaki elkobozza.

Egyébként megsúgom, hogy ilyen nem lesz, mert össznépi lincselés lenne világszerte, illetve érdekes mód, de az idei évtől itt Amerikában is lehet venni a kisebb Dieseleket, mint pl BMW 320d,330d,335d, passat 2.0 TDI és igy tovább.. tehát jön a kis autók közt is a Diesel!


Még egy tanács "rákliga szóvivőjének", a hallgatás néha aranyat ér...

2012. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:

#52-es vagyok:


#51-es ez mindig igy van, de ha nem ezen megy a vita, akkor valami máson.A lényeg annyi, hogy a Magyar embernek össze kell veszni az első 10 hozzászólásban, ilyen a Magyar mentalitás, mindig van egy "jóakaró"...

2012. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
Ha Amerikában a 2 literes is kicsinek számít mit szólnának egy 1.3 JTD motorhoz :)
2012. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:

Bugáztam neked pár autót, szerintem elmennek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
Kombi Passat mint villantós autó, hát izé. Jó kis autó, de nem nagyon lehet vele rajoskodni. A kérdező meg ugye azt szeretne...
2012. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
és az első Passat hátsó lökhárítója meg is van törve.
2012. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a hátsó lökháritó sérült, a motorja még lehet jó. 30k egy új lökős rá, nem egy nagy tétel.. Ilyen kerettel nehéz ennél menőbb autót venni:) Maximum németben valamit, de a járulékos költségek miatt nem fogja megérni.
2012. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
vegyél pl. egy szép kis seat leont gyönyörű auto de nem az újabbra gondolok a régi leonra nekem nagyon bejön én is olyat szeretnék. Pl veszel rá egy felnit nagyobb gumit a talpadotsággal kitünik a többi közül főleg ha raksz rá egy sportkipufogót gyönyörű lesz én ezt ajánlom de menj fel atóbazárra vagy használtautó.hu-ra googled neked is van. De ha nem szereted a seatot boccs a válaszért a segítettem nincs mit. Ja kiváncsi vagyok milyent vettél.:)
2012. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

neeemm nemvettem még semmit, aztmodnta itt midneki, hogy gyűjtsek még, szal kaparkgatok még egy kicsit..:D

seat ot nemnagyon szeretnék...az az igazság..szépek meg midnen, de lebutított vw az egész nekem aztmondták..:/

2012. szept. 2. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!