Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó megjelenésű autót szeretnék...

Jó megjelenésű autót szeretnék venni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van pár kitételem, és persze az ár sem mindegy.

max 10 éves kocsit szeretnék, szóval 2002 től fölfele

CSAK diesel jöhet szóba

maximum amit rászánok 1 milló ft.

BMW kizárva, túl sok parasztnak van már (akinek neminege ne vegye fel)


igazából merci c270 d-n gondolkozom. vagy audi...

tehát jó megjelenésű kocsi kell, tényleg iylan prezstízs autó, felvágós gép..;)

fiatal vagyok 22 éves, és nem akarok már egy g-s astrával, vagy ford mondeoval szaladgálni... (nincs kocsim, ne értsétek félre, e nem akarok átlagos kocsit)

jah nemfeltétlen kell magyar autó, külföldről tervezem am is a behozatalt.



2012. aug. 20. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:

benzines kocsit nemakarok köszi...:)


msot a 156 os alfák angyon megfogtak a 2003 tól amik vnanak az ujjabb kasztnisok.::D

2012. aug. 20. 23:32
 12/83 anonim ***** válasza:
2012. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nem családi autót akar a srác, hanem menőzöset. El lehet ítélni ezért, szerintem se ilyen marhaságra költse egy fiatal a nehezen összeszedett pénzét, de ha ő villantani akar, akkor ne mama-mobilokat mutogassatok már neki. A másik alapszabály, hogy a találati lista "aljáról", azaz kb. a legolcsóbb 20%-ból nem veszünk autót. Ha kereskedőbácsi méllyen ár alatt árulja a szerinte amúgy makulátlan kocsit, ott nem kicsit bűzlik valami. De amúgy törésből újjáépített autót is linkelt itt valaki - nem tudom, hogy nem szúrta ki a szemét, persze, lehet, nem írják bele, nem is akarja senki az érdeklődő orrára kötni, ha mákja van a vevőt nem érdekli és el tudja sózni, de emberünket már csak szolidaritásból se csapjuk be szerintem. Meg különben is, minnél több ilyen nepper és házi-autójavító tud túltenni a tákolmányain, annál nagyobb lesz rá a jövőben is a kereslet és egyszer csak azt vesszük majd észre, hogy elöntötte a piacot a gagyi meg a külföldről behozott felújított totálkáros autók tömkelege. Szerintem egy 10 éves autótól nem nagy elvárás a szervízkönyv, de az itt linkelt példányoknál festékvastagságmérővel vagy diagnosztikával is fura dolgokat ki lehetne olvasni, ebben biztos vagyok. Épp ezért, kérdező, ha már annyira presztízsautót akarsz, adj magadra és ne spórolj az autódon. Vagy veszel öregebbet, vagy spórolsz. A szakszervizet, és teljeskörű állapotfelmérést mindenestre ne hagyd ki egy kiszemelt autónál sem.
2012. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
54%
Igények vannak, pénz nincs. Szerintem ilyen autó nem létezik 10 éves alatt. Ha véletlenül létezne, akkor is ráköltenéd az életed is. Még 1,5-ért is csak fosrakásokat adnak az ilyesmi autókból.
2012. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:

a faceliftes 156-hoz viszont kevés lesz az 1 millió, csapj hozzá még 200 ezret:)


Ha jó állapotút veszel és rendesen karbantartod akkor egyáltalán nem egy megbízhatatlan autó.

2012. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
69%

Tök jó, hogy kell egy felvágós gép 1 miskából, ami dízel. De kérdem én, mi lesz a szervizzel? Mert ha egy CDI merciben elpusztul a részecskeszűrő, akkor az mindjárt ~ 300 000ről indul. Ilyen árban a dízelek mind minimum 300k km-t futottak. Nem sok, bevállalsz egy ilyen Audit, aztán vezérlés, porlasztócsúcs,olaj, szűrők gumiztatás fél milla ( ha meg már PD akkor ajjajj..)

1 milláért az ilyen felső közép kategóriás prémium autókból csak a nagyon lelakott, törött sz@rokat lehet megkapni. Hát akkor inkább már egy 1.4/1.6 G Astra vagy Mondeo MKIII. Azokkal is lehet szopni, de nem ekkorát.

2012. aug. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:

a fenntartás legyen az én bajom, de hogy nemlesz mondeóm, meg astrám főleg benzines azisbiztos!

vegyél, hajtsad, bátran, de nekem nemkell!!!!!!

akkor ink téll gyűjtök még, addig meg járok simsonnal, gyalog, meg biciklivel...

2012. aug. 21. 09:16
 18/83 anonim ***** válasza:
Nem lenézésből,de egy tanácsot adok.Ha csak úgy tudsz megvenni egy autót,hogy télig biciklizel,akkor inkább csak jövő nyáron vásárolj autót.Addig gyűjtögess,mert használt autónál megvétel után biza van egy pár kötelező csere(vezérlés,olaj,szűrők stb.) ami nem olcsó ebben a kategóriában.Ha esetleg még egy szett gumit is kell venni....Hát..
2012. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
tudom, épp ezért írtam hogy egy millio, mert tudom az akkor egymilio 3 ba áll meg mindennel, névre írás stb szerviízel együtt
2012. aug. 21. 10:22
 20/83 anonim ***** válasza:
53%

"vegyél, hajtsad, bátran, de nekem nemkell!!!!!! "

Nem veszek, nekem megfelel az S80-as Volvom :)


" épp ezért írtam hogy egy millio, mert tudom az akkor egymilio 3 ba áll meg mindennel, névre írás stb szerviízel együtt"

Ezt nem értem. Veszel valami szecskát 1 gurigáért, átírás biztosítás bla bla legyen 150 000, közel két milliót meg elköltesz szervizre? Ennyi erővel vehetnél drágábban is, de a te dolgod.

2012. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!