Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki kezd a Trabant...

A Suzuki kezd a Trabant helyébe lépni?

Figyelt kérdés
Mármint lassan "gáz" lesz vele utazni?

2012. máj. 30. 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
2000 ccm-es benzines merci a büdös életben nem fog 5 literből eljárni. Pont azért mert olyan biztonságos. 1.5-2 tonnát meg is kell mozgatni. A Suzuki viszont tényleg eljár 5 literből, persze nem olyan biztonságos mint a Merci, de aki ilyet vesz azt nem az érdekli hogy van-e a bal herének is légzsákja, vagy hogy maszíroz-e az ülés. Most már viszont kezd engem is idegesíteni ez a hülyeség amit sokan csinálnak. Mi a francnak összehasonlítgatni egy 23 éves KIS autót prémium kategóriás csatahajókkal?
2012. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim válasza:
Szerintem nem. Én Splach-t vettem, ugyanolyan árban volt, mint a hasonló méretű egyéb márkák. Nekem ez tetszett meg. Kis fogyasztású, kényelmes, rendkívül jól gyorsul, könnyű vele parkolni. Szeretem.A Suzukit a japánok tervezték, nem kell elfelejteni! Miért lenne olyan, mint a Trabant? Nevetséges...Ez a nézet csak Magyarországon terjedt el. Németországban semmi problémájuk vele.
2012. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
41%
De a 2000 ccm-es dízel merci már elmegy 1000 km-t 57 literrel,GPS-el mértem,de a számláló is csak 2 km-t tévedett.Hogy most egy autó Budget kategória vagy Prémium csatahajó ebből a szempontból lényegtelen,a lényeg az hogy van x forintod és mit kapsz érte,én se azért vettem mercit mert csillag van az elején,leszarom ,sőt ez az egy dolog zavar benne,hogy feltűnő.
2012. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg mindenkinek a magánügye, hogy mivel közlekedik. Üdv.
2012. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
94%

A Swift az egy egyszerű, budget avagy városi autó, és kész. Japánok tervezték, és nagyon jó marketingérzékkel egy olyan helyre vitték, ahol minden bizonnyal nagy rá az igény. Sokan ültek át Trabantból Siwftbe a '90-es években, mert olyan autót kerestek amit olcsó fenntartani és elmegy bárhol.


A japán motorok főleg ebben a korszakban legendásan megbízhatóak voltak, de most is ha megnézel egy régi Swiftet akkor bárki megmondja, hogy elnyűhetetlen szerkezet hajtja. Senki nem mondta, hogy biztonságos, senki nem mondta, hogy kényelmes, vagy olyan jól felszerelt - de nem is ez volt az igény. Szóval szerintem kár lenézni a másikat azért mert egy ilyen autót vezet. Ésszerűen gondolkozik, és ha nem teheti meg, akkor minek esne bele abba a hibába, hogy vesz egy Mercit amit még az unokája is fizethet majd részletre?


Szóval nem gáz ilyet vezetni, főleg nem utazni benne.

2012. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 Bajer ***** válasza:
Ez csak egyéni felfogás kérdése. Rengeteget mentem trabival, mostanában meg rengeteget wagon r-el. Egyiket sem éreztem gáz dolognak. Hasznos közlekedési eszközök mind.
2012. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem meg egészen más okból "utálják" sokan a Suzukisokat.

Mégpedig azért, mert sokan közülük úgy viselkednek mint a melegek!

Senkit sem érdekelnének, ha nem akarnának állandóan feltűnősködni, és bizonyítani!

Kinek is??

Hát első sorban maguknak.

...hogy nekik is autójuk van!


Hogyan is zajlik ez az országúton?

Hát így:


...még, hogy a Swift nem autó?!

...és azért is leelőzöm azt a sz@r lassú BMW-t!

...bőven beférek még elé!

...még messze van a szemből jövő kispolski!

...már majdnem a BMW mellé értem!

...csak ne fújna szemből a szél!

...úgy látom, hogy nem kisposki lesz az!

...ha nem ragasztottam volna fel a cápauszonyt, most jobban gyorsulnék!

...úgy látom, hogy az ott szemben inkább egy kamionnak néz ki!

...lehet, hogy mégsem fogok beférni??

Buuummmmm!!



(Sajnos tapasztalatból írom ezeket.)

2012. dec. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek az utolsóval :)
2012. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre hogy csak szarakodnak az úton. Ahol 50-el lehet menni, ott mennek 40-el, ahol 90-el, ott meg 70-80-al. Rohadt idegesítőek. Előzöm is őket a francba, amint lehet. Régi Swiftem van nekem is pedig... A többi autóst meg azért szeretem, mert azt hiszik ez is csak egy lomha Swiftes. Amikor egy teherautó mögött indexelek és kezdeném előzni, a mögöttem jövő elkezd rámelőzni. Áhh.
2012. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
87%
Golf 2-3 kezd a trabant helyébe lépni. :D
2013. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!