Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki kezd a Trabant...

A Suzuki kezd a Trabant helyébe lépni?

Figyelt kérdés
Mármint lassan "gáz" lesz vele utazni?

2012. máj. 30. 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

A kérdező egyértelműen a régi Swift-re gondolt...

Amúgy én is inkább Ladát vennék abból a pénzből... és aki azt mondja h a Lada szar meg régi meg minden... nézzen utána a 2107-est 2012 márciusáig gyártották( nem biztos h március de most tavasszal hagyták abba a gyártását) és miért? VÁLSÁG..... az embereknek nincs pénze autót venni ha terepre kell kocsi ott a Niva.. múltkor láttam az ötödik sebességben mondta a csávó h Angliában talán a legolcsóbb terepjáró, de a legjobb is.. a kis dombon lazán felment a Niva de a Range Rover kamerás kocsi elakadt xd

egy 15 éves akinek Ladája lesz :D

2012. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

"2107-est 2012 márciusáig gyártották" Úgy-úgy!!! És azt is tedd hozzá, hogy végig lehetet is kapni Németországban. Egy "fekete importőr" vitte be, és vették is mert 10.000€ alatt volt az ára.

A Niva pedig arra amire tervezték tényleg kiváló. Azt az angol műsort én láttam ahol vadi új Nivát hajtott a srác és Niva simán elment ott is ahol a Rover elakadt.

Nivát ma is lehet kapni itthon újonnan.

[link]

2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
26%
Hogy jött most ide a Lada Niva? A két kocsit teljesen más terepre gyártották! Azok a régi kockaladák pedig lehet, hogy régen jók voltak, biztosnságosak, meg minden, de a mai benzin árak mellett már nem állják meg a helyüket a többi autóval szemben. Legalább is ami a fogyasztást illeti! Persze napjainkban is vannak autók amelyek 10litert bevágnak százon, de azok nem csak a ladától, de még a Suzukitól is több kategóriával feljebb vannak!
2012. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
55%

Akkor mégegyszer megkérdezem szaereted ha a kommentelők ölik egymást?

Ha nem akkor miért van már megint ez a kérdés kiemelve?

2012. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
igen szeretem
2012. aug. 19. 14:58
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
komolyan irigyellek :D
2012. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
48%
Nemhogy régi,de új swift se kellene,milyen autó az aminek 8-as drótból van a stabilizátorrúdja? 20 éves merci helyett vehettem volna 6-8 éves suzukit,de meg se fordult a fejemben.Az öreg mercit is gond nélkül hajtom,és akkor autóval járok.Mondom AUTÓVAL.Annyi gázolajat eszik mint a suzuki benzint és a fenntartása se több.
2012. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
68%

Gépjármű: olyan jármű, amelyet beépített erőgép hajt. A mezőgazdasági vontató, a lassú jármű, a segédmotoros kerékpár és a villamos azonban nem minősül gépjárműnek.


Gépkocsi: olyan gépjármű, melynek négy vagy több kereke van; a négy kerekű motorkerékpár azonban nem gépkocsi.


Szerintem ezek a definíciók igazak a swiftre, és a gépkocsit köznapi nyelven autónak hívjuk, ezért ki merem jelenteni hogy a swift is egy autó, nem csak a w124-es mercid, feltételezem olyanod van vagy hasonlo.... ez a 8-as drót stabrúd meg honnan jött? Hallottál már olyat hogy próblémát okozott volna suzuki stabrúd, mert én ,enm, holott van egy közel 20 éves "papír" swift, és ilyen gondok sosem voltak vele, ezzel szemben a volvoban, amiben van anyag, abban tört már el a stabilizátor rúd...

2012. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes egyébként, tegnap pont Pesten jártam és alig láttam régi, de még új Suzuki swiftet se... pedig sokfelé elmentem, szóval sokan nem kapnak rá erre a gépkocsira, igaz mit várjon az ide fellátogató 3-4 válaszírótól, akik bolhából elefántot csinálnak.
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
60%
Munkahelyem előtt volt egy karambol múltkor,egy utoléréses ütközés.Swift utólérte az álló simsont.A Simson hátsó kereke ketté vágta a Suzuki elejét egész a szélvédőig.Minek ezt ragozni.Különben meg mindenki a saját lovát dícséri.Egy bizti,maradok a mercinél.Már csak a gyerekeim biztonsága miatt is.
2012. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!