Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki kezd a Trabant...

A Suzuki kezd a Trabant helyébe lépni?

Figyelt kérdés
Mármint lassan "gáz" lesz vele utazni?

2012. máj. 30. 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
66%

szerintem nem lesz gáz vele utazni... már most az XDDDDD

amúgy trabontot már többre tartom, egyedibb, levesebb is van belőle

2012. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
91%
öcsém hogy itt mindenki szidja a Suzukit (tisztelet a kivételnek) És igen nekem is az van 2002-es 1.3 16V azon kívül hogy egy olcsó autó (nekem csak erre futotta) és az első kocsim nekem semmi bajom vele. Az meg hogy papír a kasznija hát igen de hát vigyázni kell manapság az utakon. És sztem nem lesz gáz vele utazni. Elvisz a-bol b-be és kész.
2012. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
21%

(nekem csak erre futotta)

hehe, a nagy lóf..szt, ennyiért vehettél volna egy régebbi mercit is, és ha rnedes állapoban van, akkor 10szer annyit elmegy ment egy suzi, és van futóműve nem csak 4 talicskakerék

2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
86%
Jah. És a benzint miből fizeti. Nem hiszem hogy a merci eljárna 5 literből. Ha meg beszarik rajta valami akkor mélyen zsebbe kell nyúlni. Egy autót nem megvenni nehéz, hanem fenntartani.
2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
97%

Most olvastam hogy eddig idén fordbol adtak el a legtöbbet, szoval most az lesz a népauto. :D

meg amikor mentem haza azon röhögtem hogy kevesebb suzukit láttam mint a bmw/audi/merc triobol. :D

2012. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Már a 4. évemet taposom a Suzuki gyárban dolgozóként. Én nem vennék Suzukit. Főleg úgy hogy nap mint nap látom hogy rakjuk össze, hogyan erőltetjük a csavarokat, hogy nem szólunk a hibákért mert lecseszést kapunk. Azt mondják első a minőség, második a darabszám, de sajnos nem ezt tapasztraljuk, mert 1 perc alat 7-8 műveletet kell elvégezni egy autón. Ennyi idő alatt nem lehet minőséget gyártani. Ezért tart ott a Suzuki ahol tart. Rengeteg piaci visszahívsa volt már, a beázó hátsó ajtótól kezdbe a rozsásodó futóműig. Míg régebben 3 műszak volt, már a két műszak is kéthónaponta két hétre otthon marad, sőt októbertől azt beszélik, törlik az éjjeles műszakot. A cég hanyatlásban, de az új típus jön, még idén, tőle várják a csodát, de véleményem szerint nem lesz kellendőbb a Splashnél. Pár évvel ezelőtt a listavezetők között volt a márka az eladások tekintetében, ma már lassan tényleg szégyen lesz vele utazni
2012. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
34%

A régi autó sosem "gáz"...

Ha régi autót vezetsz .:Stílusod van!Mivel divat autót ,tuning civicet vezetsz!

Megyénkben is van 1kemény kis trabi:)Égkék gyöngyház fényezéssel:)Sötét ablakok...Hallható ,h tuning...

Nagyon faja gépezet!

2012. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
14%
utolsó egyetértek, a új szutyinál egy 25 éves autó (trabant) is menőbb tud lenni
2012. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
18%

54-nek

Egy 2000 ccm-es Merci tuti el tud járni 5 literből, de a Suzuki szerintem nem nagyon, vagy ha igen, akkor nem fog birni úgy menni mint a Merci vagy soha nem lesz olyan biztonságos.

2012. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
97%

"Egy 2000 ccm-es Merci tuti el tud járni 5 literből, de a Suzuki szerintem nem nagyon"


ezen besírtamXD

2012. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!