Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2,5 - 3 millió Ft-ot szeretnék rá költeni. Valami olyasmit gondoltam, ami kicsit sportosabb mint az átlag, de azért nem túl kompromisszumos. Az fontos lenne, hogy elöl azért jól el lehessen benne férni, a hátsó helykínálat nem annyira érdekes. A csomagtartóba is elég ha befér pár bőrönd meg némi cucc, nem tervezek vele nagy dolgokat szállítani, arra van egy kisteherautóm. Első sorban benzinmotorosat szeretnék, de végül is a dízellel szemben se vagyok elutasító. Kb. ennyi lenne, még azt megjegyezném, hogy az ilyen 20-30 éves Mercedesek meg BMW-k nem érdekelnek.
2012. máj. 2. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2,5-3M-ért Mercedesből meg BMW-ből se a 20-30 éveset adják, de nézzél valami jó franciát, azok nem kompromisszumosak. :)
2012. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

BMW 3-as A4-es Audi,VW Passat, Octavia RS,Mercedes E vagy C osztály. Hát ezek elég szépek és mennek is. Én dieselt vennék, mindegyiknek jó diesel motorjai vannak!


NICO

2012. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Például:


[link]


vagy ő, újabb, nagyobb motor, meg automata is:


[link]

2012. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én új kocsiból dízelt csak akkor ajánlanék, ha tudom, hogy van néhány százezred alkatrészekre bespájzolva, vagy garanciás kocsit veszel.

De hogy én mit ajánlanék, nem tudnám megmondani, mert mindegyiknek van valami hibája gyárilag. Én azt mondanám, hogy ha van valami elképzelésed, nézz rá a neten a /totalcar autós népitéletek/ oldalra, ott találsz pozitív, és negatív véleményeket, minden márkáról.

2012. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mercedes C 220 cdi, Bmw 320d, audi a4 pdtdi.

Ezek egyáltalán nem öreg autók viszont az újkori áruk töredékéért meg tudod őket vásárolni.


Én most cseréltem a bmw-t, Mercire és egyáltalán nem bántam meg!

[link]


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

"de nézzél valami jó franciát, azok nem kompromisszumosak. :)"


Egy Ft-ot nem adnék egy francia hulladékért... :D :D Az biztos!

2012. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elég rendesen szedi a lábát a kis CDI

http://www.youtube.com/watch?v=crjo3s3VLbM&feature=related

2012. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, hogy annak a kocsinak, aminek ki van takarva rendszáma gyanús, ha nem írja a km-t, az is. csak mellékesen, a 2003 előtti uniós rendszámmal rendelkező dízel, (merci bmw audi vw) tutira kintről van, és szerintem nem kell részleteznem, hogy miért vesznek dízel kocsit főleg nyugatra, ahol nem ekkora távok vannak az országban mint Magyar országon, és nem is ennyit keresnek. (100% hogy pörgetik az órát, akik behozzák) Ennyi erővel jobban teszed, ha kimész te, és megveszel egy papótól, valami jobb álapotban lévő darabot, garantált km-el.
2012. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de nem a sok Km-től kell tartani hanem attól ha nem szervizelték rendesen. Ha mindent megkapott amire szüksége volt akkor rengeteget elfutnak ezek a dízel motorok...


[link]


631 000km... 2006-os évjárat!

2012. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A140L barátom! Szerinted olyan minek szól bele akinek fogalma sincsen az autókról?


Még mindig csak azt tudom mondani, hogy: "A hülye okoskodik, az okos hülyéskedik!"


Nekem jóformán csak diesel autóm volt, egy két izmosabb benzinest leszámítva,ami nem ebbe a kategóriába tartozik..

Tutira biztos,hogy nem fog többet költeni egy diesel autóra mint egy benzinesre ez egy állati nagy baromság, tipikus 1.3-as benzines Suzuki tulajok tipikus válasza!


A Passatom 480.000km után még mindig megy hibátlanul megbízhatóan, Apám használja a mai napig, pedig 1.9PDTDi 131Le-s DIESEL!!! motor hajtja. Jobb lenne, ha inkább a totalcar cikkek végén osztanád az "észt", minthogy az ide segítségért forduló embereknek adod felelősség nélkül a hülyébbnél hülyébb tanácsokat!(Remélem példát nem kell rá írnom...)


Nincs igazam A140L?Már nem bírom olvasni a sok marhaságot..


NICO

2012. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!