Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eső autót kb 400. 000 ft-ért...

Eső autót kb 400. 000 ft-ért milyent ajánlanátok, ami nőies és nem nagy van benne klíma és előny ha 5 személyes?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 16:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én ezek közül választanék: [link]
2012. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2012. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha 400.000-d van rá akkor max. 300-340 körül vegyél autót, csomó költséged lesz átírással meg minden egyébbel. Ha nő vagy akkor egy jó autószerelőt is érdemes kerítened, aki nem ver át, hiszen mégiscsak 10+ éves használtautókról beszélünk. Én klímát mondjuk kicsit pazarlásnak tartom egy ilyen olcsó autóban, ha tényleg használni akarod akkor 1-2 liter üzemanyagtöblettel simán számolni kell 100 kilométeren, szóval egy nyáron 40-50 ezer forintot simán ki lehet dobni a klíma-használatra, elég nagy pazarlás szerintem, egyszerűbb lehozni az ablakot, de te tudod. Ezeket nézd meg:


Fiat Palio: [link]

Citroen ZX: [link]

Renault Clio: [link]

Ford Fiesta: [link]

Nissan Micra: [link]

2012. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat akarsz ennyi pénzért. Amúgy a nőies autók kicsik, nehezen fér el bennük 5 személy. Ellentmondás.
2012. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a Renault méretben pont megfelel,azért nem akarok olyan sokat adni érte mivel első autó lenne,szerintetek mennyit szánjak rá?
2012. ápr. 6. 17:55
 6/11 A kérdező kommentje:
cvitroent,peugeot,fiatot nem veszek csak rosszat hallottam a francia,olasz autókról
2012. ápr. 6. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"cvitroent,peugeot,fiatot nem veszek csak rosszat hallottam a francia,olasz autókról"


Egy ilyen idős autót már kínoztak annyit hogy úgy sem látszik hogy milyen nemzet gyártotta. De lelked rajta, ha ez alapján akarsz dönteni, a többi gyártó sem csinál rosszakat, csak éppen ennek a kiválogatásnak nem sok értelmét látom. De ha tényleg nagyon ragaszkodsz hozzá akkor mielőtt vennél akármilyen német/japán vagy egyéb nemzetiségű autót jól szedd szét mert elég valószínű hogy az akksit, a szélvédőmos-tartályt, az ablaktörlőlapátot az ablakokat, az ülést, az izzítógyertyát, a gumit, a lengéscsillapítót vagy valamely más alkatrészt netán a franciák/olaszok gyártottak.


"a Renault méretben pont megfelel"

Az is francia, csak úgy mondom.

2012. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1995-ös fiat tipo 1.7D, nagyon ritka és nem kifejezetten nőies, de árban max 300ezer és elfér benne 5 személy. Kívülről nem tűnik nagynak, de belülről nagyon tágas.
2012. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-15%-kal fogyaszt többet légkondival az autó.Lehúzott ablakokkal,100 km/h sebességnél kb.12% a többletfogyasztás....Ami igaz,hogy pollenszűrőt rendszeresen cserélni kell,fertőtleníteni és feltölteni a klímaberendezést évente.Ez pedig plusz kiadás.De szerintem megéri,nem lehet összehasonlítani a lehúzott ablakok által produkált "hűtéssel"....
2012. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem a Volvo, de az S40 mióta kicsi és nőies?:OÉn Opel Corsa-t mondanám pl. az kicsi és nőies meg nem rossz autó.
2012. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!