Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olcsó, fiatalabb azért, jólnézki és strapabíró:) friss jogsisnak csak egy kisebb autó:) lehetőleg milliók alatt, Köszi előre is
2012. ápr. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát legyen olcsó, dizájnos, fiatalabb(=max 10év), kicsi is legyen, keveset is fogyasszon, töréstesztje 5 csillagos, max 100ezer kilométer és persze egy nyugdíjas autószerelő bácsi legyen a tulajdonosa.
2012. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem válszthatsz egy Skoda Octavia-t, VW Bora,Golf, Opel Astra. Rengeteg van!Én német párti vagyok, tehát Skodát vennék vagy VW-t.

Hogy milyen motorral az már más kérdés. Tudnál bánni egy diesellel? Ha igen, akkor azt. Ha tudod, hogy hogyan kell bánni egy turbós motorral akkor egy 1.8T bora, vagy octavia remek lenne!

Ha inkább csak a tutihülyéknek készült autót szeretnéd akkor 1.6 benzin motorral teljesen jó lesz. 130-at az is simán viszi, 7-8 litert fogyaszt, viszont nehezebben lehet tönkretenni.


Üdv, NICO

2012. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó és ezek mióta számítanak kis autónak?
2012. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálam egy golf is egy bora is meg egy astra is kis autónak számít. Ha meg ilyen női autót szeretnél, akkor Opel Corsa, Skoda Fabia,VW polo,Citroen C3,Peugeot 206, de ilyet nem vennék semmi pénzért sem.


A motorizáltságra ugyanaz vonatkozik mint az előző írásomban!

2012. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a 3. válaszolónak még annyit, hogy a kérdésben nem az szerepel, hogy kis autót, hanem hogy kisebb autót, ergo nem egy 7-es bmw-t akar, vagy egy A6-os Audit, hanem valami kisebb kategóriást.
2012. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha így nézzük akkor valóban relatív a dolog kinek mi a kicsi.Szerintem egy Corsa az kicsi egy Astra az közepes és pl. az Insignia már nagy.
2012. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem, mert 2 méter vagyok:D

Tudod ez olyan relative, hogy "sokat fogyaszt az autód?" - sokan kérdezik tőlem. (E61 535d chippelve) 10 körül fogyaszt de én adom neki az ívet.

Erre mindig azt mondom, hogy nekem nem fogyaszt sokat, mivel nem magyar üzemanyagot tankolok és pláne nem magyar áron, viszont nyomom neki mint süket a csengőt, ahhoz képest nem fogyaszt sokat, de egy átlag embernek a 10-11 liter igenis sok.


Tehát minden relative és sok tényezőtől függ.

2012. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fent leírtak alapján olcsón fenntartható jó szervízellátottsággal rendelkező, de mégis elegáns, jól felszerelt és sportos kinézetű autót keresel az az Opel Vectra C GTS modell
2012. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!