Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánlanátok,...

Melyik autót ajánlanátok, amely jó áron van, viszont erős a motorja, jól gyorsul, stb? (márka mindegy)

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A jó ár az mennyit jelent? Fél millió? Egy millió? Két millió?
2012. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem a jó árat, hogy mondjuk nem egy bugatti, amikor annyi lóerőt ki tudok hozni olcsóbban egy másik kocsiból :D Nem tudom, legyen 50 milla a határ kb
2012. márc. 5. 01:46
 3/13 anonim ***** válasza:
ha már ennyi pénzed van, veszel egy normális, nem túl drága autót, aztán a többit befekteted, sokszoroztatod, aztán még házat is tudsz belőle venni. nem szerencsés egy 400 lóerős 20 milliós autót megvenni, mivel a második fán kötnél ki..
2012. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ár-értték-minőség arányában ez az egyik mai alkalmi vétel :

[link]

2012. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg amúgy, hol tudnál hazai útjainkon kihasználni egy Bugattit vagy Koenigsegg-et.
2012. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De amit belinkeltek azt sem..... Mér' nem jó egy 520-as BMW,vagy egy Toyota Celica,Mitshubishi Lancer EVO.......mit kell itt amerikázni ?!
2012. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csorbi válasza:
subaru impereza wrx sti ..... olcsó (viszonylag) biturbo, ha lassunak találod a tuningolásában a határ a csillagos ég, jha meg a megengedett segbesség ;)
2012. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat szerintem a vegsebesseget a Hidrosztatikus hajtassal ellatott gepek erik el a leggyorsabban ugyhogy vennek egy jo Kombajnt 500LE 13L motorral, szerintem 1000 paci kihozhato belole siman, nincs kerekbilincs es elszallitani sem egyszeru, es ha sok a haragosod akkor szerezz egy kukorica vagy napraforgo asztalt es 150 magasan tartva bekapcsolt vagoasztalhajtassal fejezd le oket hogy Ne irigykedjenek :), a cseplest is be kell kapcsolni hozza ugyhogy nyisd ki a rostakat es allitsd nagyra a dobhezagot, a dobtakarokat mindenkepp vedd ki mert kulonben nem lesz szep a vegeredmeny :)
2012. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az S8-hoznincs tuning szett. Komoly,nem kipufogó vagy ilyesmi
2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valami amerikai dög.
2012. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!