Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék venni egy kocsit.


Ezekre gondoltam:

-BMW 316 1.6 E36

-Honda Civic 1.5 1991

-Opel Omega B 2.0

-BMW 316 1.6 E30


Na ezek tetszenek de azért még nem ennyi.

Az is lényeg h mennyit fogyaszt.

Városba jó lenne ha max 9l/100km - el sikerülne kijönni.

Ez a max. jobban örülnék ha 8l - el is elmenne. :D


BMW - nél néztem h nagyobb motor jobb lenne bele pl. 1.8 - as mert ez a motor kicsi a kasztnihoz.


Opel Omega B -ről meg annyi vélemény van népitéleten is h aztse tudom melyik igaz h mennyit fogyaszt.


Várok más ajánlatokat, tapasztalatokat.


300 000Ft értékbe nézegettem/nézegetem a kocsikat használtan.



2012. ápr. 20. 23:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én továbbra is golf 4 est mondom.

Szerintem az egy optimális autó , kis fogyasztással.

Ráadásul, ha olyan oldalról közelítjük meg, hogy "menő"

Sokkal menőbb mint egy régi 3-as bömös.

Nekem 2008 as mazda 3 sport 1.6 van 110le. Nem egy versenyautó és nem is gízda, de a célnak megfelel, keveset fogyaszt és odaverem ha kell a régi 3 -as bömösök némelyikét. Ráadásul elvisz A.-ból B-pontba. Nem ez a lényeg?

2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Én nem "menőzni" akarok a kocsival. :)

Nem akarok sokkal többet szánni rá max még hozzárakni kicsit mivel első saját autóm lesz. Eddig sajátom nemvolt csak olyan amit használhattam. De mostmár kéne egy h mindig eltudjak jutni a munka miatt is A - ból B - be.

Azért írtam ezt a pár kocsit mert ezek nekem szimpatikusak tetszenek is.

2012. ápr. 22. 19:56
 23/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy 20 éves nem jelenti, hogy rosszul fogyaszt.


22 éves benzines 1.8-as Audimmal 7L-el járok külvárosba.

Barátom 28 éves dízel 2.0-ás Mercivel 5(!) literrel városba!

2012. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jó, de a kolléga rizsrakéta fan. :D

Én a 325i-met kemény 80ezerért vette, döglött motorral és erőátvitellel, de flott kasznival, teljes felújítás után 450környékén állt meg, és ahogy írtam spórolósan elvan 7.5-ből.


Nem mondom hogy ilyet fog találni, mázlim volt, egyrészt hogy kiszúrtam anno, másrészt hogy meg tudtam csinálni magamnak a dolgokat, de E30-ból egyáltalán nem horror a 300környéke, meg nem is eszi meg a gatyádat.

2012. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hát nekem az a lényeg h a motor meg ilyesmi nagyjából rendbe legyen. :D A nagyon drága alkatrészekre gondolok :D

Van autószerelő ismerősöm az bármikor megcsinálja ha kell valamit csak az alkatrészt kell megvennem :D

Kasztnin se baj nekem ha van egy csekély probléma mert van olyan aki kijavítja nekem ingyen :D


Nagyon régóta vágyok egy E36 - ra vagy egy E30 - ra.

Szóval pár dolgot megtudok oldani a kocsval kapcsolatban ami nem kerül semmi pénzembe szerencsére.

Meg természetesen szerintem ha egy kocsi jól karban van tartva nem eszi meg a gatyámat :D

2012. ápr. 22. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!