Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell lehurrogni szegény...

Miért kell lehurrogni szegény kis suzuki swifteket annyira?

Figyelt kérdés
Basszus kipróbáltam a hét végén egy kis suzukit annyira meglepett hogy milyen kis fürge jószágok és akikkel beszéltem erről a típusról az mind: mert szar a kasztnija meg lenéznek meg ilyenek de érdekes arról senki nem beszél amikor szervízes akkor talán a legolcsóbb olcsó az alkatrész hozzá meg sok is van belőle igénytelen a motorja a kasztniról meg annyit hogy egyik autót sem összetörésre tervezték de ha balesetről is hallasz azt szinte soha nem mondják hogy a másik autóból mi maradt.
2012. márc. 25. 17:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem azok hogy jönnek ide...Az autókról volt szó. De lehet, hogy én egy motoron is nagyobb biztonságban érezném magam...:D
2012. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
The Clow, ne hangoztasd mar a tudatlansagod ha lehetseges!
2012. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki maradjon annyiban, hogy ebben a kerdesben sosem lesz megallapodas, a regi swift jó auto, de nem biztonsagos, nem kell ezen nyaladzani mindenkinek....

Amugy erdemes ezt megnezni: [link]

2012. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
47%
A Suzuki motorkerékpárokból kiválóakat csinál, viszont autókból borzalmasan rosszat.
2012. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
38%
Az lehet, de mondjuk egy GSXR-rel baleset esetén 160-nál mi maradna belőled? De ez bármely motorra igaz, tehát lehetne kérdéseket feltenni, hogy mennyire életveszélyes a motorozás. Érdekes, ez viszont soha senkinek nem jut eszébe, csak az hogy a Swiftnek vékony a lemeze.
2012. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Azért kocsikból is tud jót. Pl a Grand Vitara nagyon jó. Mondjuk azt Japánban gyártják, meg is látszik...
2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem fogják fel ezek a suzukisok, hogy ennyi pénzért vesznek egy 190-es, vagy ha nagyobb kell akkor egy 123-as Mercit, és máris autójuk van nem ilyen papír tömeghulladék.. Régebbi mercikhez az alkatrész is fillérekér van, először körül kell nézni utána pofázni a fenntartásról. A merci ráadásul nem is fogyaszt többet mert diesel.

De a legtipikusabb, leghülyébb sötét állat az aki új suzukit vesz 3milláért, miközben annyiért már olyan használt mercit kap hogy még a seggét is kinyalja, és ugye elég nagy preztizs különbség is van... 1milláért meg kapsz elsö generációs C mergát aminél nem is kell jobb egy átlagembernek, de nem gyalázom tovább a Mercit hogy egy suzukis kérdésben irogatok róla.

2012. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Magyarországon ilyen sok a gyáva? Meg a puha műanyagok? nagyon jókat nevettem :) Én 11 évig motoroztam és még élek. Egy Swift sokkal biztonságosabb mint egy motor. A műanyagokról tudok valamit, mert kémiát tanítok, de azt nem tudtam, hogy több milliós az árkülönbség közöttük :)
2015. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!