Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell lehurrogni szegény...

Miért kell lehurrogni szegény kis suzuki swifteket annyira?

Figyelt kérdés
Basszus kipróbáltam a hét végén egy kis suzukit annyira meglepett hogy milyen kis fürge jószágok és akikkel beszéltem erről a típusról az mind: mert szar a kasztnija meg lenéznek meg ilyenek de érdekes arról senki nem beszél amikor szervízes akkor talán a legolcsóbb olcsó az alkatrész hozzá meg sok is van belőle igénytelen a motorja a kasztniról meg annyit hogy egyik autót sem összetörésre tervezték de ha balesetről is hallasz azt szinte soha nem mondják hogy a másik autóból mi maradt.
2012. márc. 25. 17:45
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
23%

@ma 18:47:

Te egy igazi vérbeli izég-vérig proli vagy! Büszke lehetsz magadra! A buzuki is pont a Te fajtádnak való.

2012. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
40%

"Akkor mondjatok nekem hasonló korú hasonló fogyasztású normális töréstesztű hasonló árú autót."


volkswagen polo , golf

Toyota Auris

Renault Clio , Mégane

Seat Ibiza

Skoda Fabia

Opel , Corsa , Astra


Mondjak még?Vagy elég lesz?

2012. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
4%
már vártam mikor jönnek meg a mélymagyar fillérbaxó csóringer prolik védeni a maszek hülyeségüket, nehogy be kelljen látni hogy akkora nyomoroncok hogy kocsira sose fogja futni a elcseszett életükből, de akkor már legyünk mellé világ barmai, hogy reklámozzuk a saját hülyeségünket, hajrá agyarország!
2012. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
5%
de elárulom a nagyonegyszerű választ a hülye kérdésedre kedves idióta kérdező, azért jár sok barom stiftel, meg biciklivel/kispolákkal/30 éves szakadék motorral földkörüli útra is akár mert ahogy a nevük mutatja barmok, másrészt mert csóró senkik, és inkább erőltetik a lehetetlent semhogy belássák, hogy ez nem az ő világuk, visszább kéne venni a gatyaszíjat.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
9%

18:47!

Nem tudom honnan szedsz össze ennyi sületlenséget de te nagyon kisigényű és minimalista ember lehetsz.Csúnyább szóval proli , igen.Ez nem nagyzolás , csak a legtöbb ember szeret normális autóban ülni.Körbe vesz 2 tonna német acél vagy japán ufó burkolat , igen sokkal jobb érzés mint egy guruló koporsóban aminek alufóliából van a kasztnija.Emellett a szervó és a klíma ma már alapfeltétel egy autóban.Én soha nem vennék klíma nélküli autót.Parkoltál te már nyáron napos helyre?Miután 2 óra múlva visszamész be van fülledve az autó és olyan dög meleg van hogy majdnem megfőlsz, na ide kell a klíma.Bár neked biztos sikerül mindig árnyékos helyre állni.De tudod az autóknak amiknek NORMÁLIS AUTÓ méretük van és nem egy babakocsi nem mindig lehet beférni árnyékos helyre.

2012. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
31%

Nekem semmi bajom a Swifttel.

Abban kb. mindenki egyetért, hogy igénytelen autó, megbízhatósága az egyszerűségéből adódik, fenntartási költségben szerintem verhetetlen. Szerintem városon belül rohangálni, vásárolni stb tökéletes egy normálisabban felszerelt(klíma, légzsák,ABS) Swift tökéletesen megfelel.


Az már viszont engem is idegesít, amikor egy suzuki tulaj elkezdi megmagyarázni , hogy mennyire megy, mennyire f@xa, az az isten stb.. ezektől meg tudnék őszülni. :)

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Kedves 19:06-os! Valószínűnek tartom hogy te neked is csak megszületni volt nehéz. Gondolom neked is már általánosban annyi pénzed volt hogy mindjárt bumburnyákot tudtál volna venni így könnyű lehurrogni a másikat akinek nem anyu meg apu teszi a segge alá a járművet igaz? BUNKÓ!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 25. 19:24
 18/48 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt nem értem. Komolyan attól vagyok kisigényű, minimalista proli, hogy nem akarok a szükségesnél többet költeni autóra? Ilyen egyszerű lenne az összefüggés? Ez esetben majd bekopogtatok a közeli egyetem pszichológiai tanszékére, hogy legyenek szívesek elfelejteni, amit eddig az emberismeretről tudtak, mert az autó alapján mindenkinek a személyiségét pontosan meg lehet ítélni. Biztosan örülni fognak ennek a felfedezésnek.

Viszont tény, hogy autók terén kis igényű vagyok. Arra használom, hogy eljussak vele A-ból B-be, aztán ha erre elég, akkor már jó is. Vagy esetleg más szempontokat kell figyelembe venni egy autó kiválasztásánál?

Hogy mi az alapkövetelmény egy autóban, egyénenként változó. Senki sem olyan nagy ász, hogy kijelenthesse: ő aztán tudja, mi az, aminek mindenképpen meg kell lennie. Valóban, ha napos helyen parkol az ember, felmelegszik az autó, aztán jól jön, ha vissza lehet hűteni a klímával. De van, aki tud enélkül élni. És képzeld: az sem hülye, akinek ez sikerül, csak lehet, hogy jobban bírja a meleget, esetleg le tudja tekerni az ablakot. Az is sokat tud segíteni, ha megy az autó.

Egyébként meg mi az a "normális autó" méret? Mit jelent ez pontosan? Mást jelent ez a kétméteres, birkózó alkatú szobafestőnek, aki létra nélkül ki sem megy a kapun és mást a 160 centis, törékeny fiatal lánynak, aki aligha megy 40-50 km-nél többet. Aki sajnos csak olyan méretekkel van megáldva, hogy elfér egy 4 méternél rövidebb autóban, az most kösse fel magát? Való igaz, hogy egyre jobban növünk, az átlagember egyre magasabb és nehezebb, de - ismerve a Swiftek méreteit - nem hiszem, hogy az emberek túlnyomó többsége ne férne el benne. Na, nem tizensok órán át, de talán nem is szokás a Swifteket nemzetközi túrákhoz használni.

Esetleg nem lehet, hogy a Swift úgy általánosságban nem egy ipari hulladék, hanem vannak emberek, akik tudják használni? És az nem merült fel a derék gyalázkodókban, hogy aki nem pont olyan, mint ők (tehát mondjuk elég neki a Swift is), az nem egy életképtelen, idióta barom?

(vagy ez is a "mindenki hülye, aki nem én vagyok" effektus?)

2012. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
80%
És még egy észrevétel! A Smart-osok akkor hova tartoznak? Kicsi autó, nem biztonságos, és a németeknél rengeteg fut belőle! Nyilván ők is gyíkok?! Mármint a gyalázkodók szerint.
2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Ha rossz és használhatatlan autó lenne,nem adtak volna el ennyit belőle. És ami fontos,ezt tudják/ták csak nagyon sokan megfizetni. Az meg hogy ki vezeti,egyik autóra sincs ráírva.
2012. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!