Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Melyik a jobb?

2012. jan. 28. 23:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Az Ingisben többnyire prolik ülnek?!
2012. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Ricsi14 válasza:
Az ilyen válaszolók meg többnyire PRIMITÍV BUNKÓK !!!
2012. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
2012. febr. 17. 23:20
 44/45 nlaca válasza:

Hali!


Nekem Ignisem van kb 5 éve. Nem megyek vele túl sokat, most van 60e km benne. Eddig olajon kívül fékbetétet kellett cserélnem. Ez kb 3000 Ft volt. Nővéremnek hasonló korú Fabiája van, ott a kötelező szervízek sokkal drágábbak. Amúgy nem emlékszem, hogy sok baja lenne vele 1-2 beázáson kívül.

Az Ignis motorja, szerkezete egyértelműen modernebb, megbízhatóbb. A Fabia viszont a mi "exkomcsi", "ami német az a tuti" országunkban magasabb presztizzsel bír.

Én az autóiparban dolgozom, lehúztam távol-keleten is egy kevés időt, szállítunk a legtöbb márkába alkatrészeket. Tapasztalatom szerint a minőség ugyanolyan, ha nem jobb Németországon kívül is.

És ne feledd, ez nem az a kategória amit épeszű felnőtt ember a presztízs miatt vesz meg.


Sok sikert a választáshoz!

2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Én sokáig gondolkoztam hogy melyiket vegyem, 1.2 millióm volt rá. Suzuki ignisból 1.3-ast 4éveset és 57000 km-t futottat tudtam venni, míg skodából ennyiért csak 1.2-es lett volna amit a próbáknál nagyon gyengének találtam.

Azután a 81 éves apukámmal úgy döntöttünk a szuzukit vesszük, mert neki könnyebb beszállni.

2012. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!