Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Melyik a jobb?

2012. jan. 28. 23:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
18%
Fabia
2012. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
27%
Fabia!
2012. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
15%
Autót szeretnél? Akkor inkább Skoda.
2012. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Miért? Csak nézegettem őket, de semmi konkrétum. Miért, és melyik a jobb?
2012. jan. 28. 23:37
 5/45 anonim ***** válasza:
36%
Milyen korban? Fiatalosan szeretnél élvezkedni vagy csak közlekedéshez kell kényszerűségből?
2012. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%
Nagyjából ugyanaz a a kategória, a Fabia kicsit kényelmesebb, meg nem nézik le ok nélkül, de legalább 1.4es motor legyen benne, mert az 1.2es HovaTolodParaszt motor egyenlő a gyök2 gyorsulással, meg a 110es végsebességgel.
2012. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy legyen egy megbízható takarékos járgányom, előny ha fiatalabb szerintem. De kortól eltekintve mondjuk egy 1.4 Fabia és 1.3 Ignis a kérdés:) Pro és kontra?
2012. jan. 29. 00:09
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Én Suzukit biztos h a büdös életbe nem vennék. Semmi presztizse, mindenki lenézi és valljuk be, jogosan. Tény, hogy megbízható, meg minden, de rohadt egyszerű egy járgányok, ugyan mi a francért ne lenne megbízható, amikor kb. semmi sincs benne. Biztos, hogy a Fábiát választanám, kényelmesebb, jobban néz ki és biztonságosabb is a suzukinál.
2012. jan. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
74%

Nekem Suzukim van az egyik havernak Skoda Kb. mindketten 20000 km vezetünk évente. A Suzukit műszaki vizsgán kívül szerelő nem látja (olajcserét én csinálom) és akkor is csak át kell nézni szinte nem kell rá költeni semmit. Míg a Skoda....

elég sok apró problémája van gyakran van szerelőnél műszakira még úgy nem ment hogy ne keljen egy csomó cuccot kicserélni, pedig a Skoda fiatalabb. Nagyjából a vezetési stílusunk is ugyan az, tehát nem lehet mondani hogy a haver gyilkolja.

Hát ha a szerelőnél otthagyott pénzt nézem akkor sok üzemanyagot vennék belőle ami a mai árak mellett nem mindegy.

2012. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Furcsa a magyar ember azt látom, nekem mindegy hogy mi van ráírva csak biztonságos és megbízható legyen. Az új Suzukik rendre jó eredményeket produkálnak tudtommal a törés teszten is, nem?
2012. jan. 29. 09:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!