Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Melyik a jobb?

2012. jan. 28. 23:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
50%
Vegyél te taligát! Az való neked! A 12-es (vagyis én) kérdezte, hogy magyar vagy-e, és te arra válaszoltál! AÁllításod szerint anélkül, hogy láttad volna a válaszomat, amiben ezt megkérdeztem... Ezt bárki érti, aki végigfutja ezt a pár választ, ezt csak neked kell magyarázni... És 12-nek (vagyis nekem) vaolt mindkettő. De ha tudom, hogy te ilyen nehezen boldogulsz 5 válasz nyomonkövetésével, be sem szólok...
2012. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%

"Én Suzukit biztos h a büdös életbe nem vennék. Semmi presztizse, mindenki lenézi és valljuk be, jogosan. Tény, hogy megbízható, meg minden, de rohadt egyszerű egy járgányok, ugyan mi a francért ne lenne megbízható, amikor kb. semmi sincs benne. Biztos, hogy a Fábiát választanám, kényelmesebb, jobban néz ki és biztonságosabb is a suzukinál."


Ez mekkora baromság,pont attól megbizható hogy egyszerű!De ha presztízs autó kell vegyél magadnak Bálna mercit vagy Bmw-t.Nagyon sok embernek azért kell az autó hogy eljusson A-pontból B-pontba,és nem kisebbségi érzését akarja kompenzálni.De Suzukikban is van minden féle extra ha a vevő úgy kéri!

2012. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz szívni, akkor csakis suzuki. Ha szívni akarsz meg feszíteni, akkor skoda.


Ha neked nem lényeges a márka, akkor mindenképpen suzukit vegyél, mert olcsó, egyszerű, kismillió rohangál belőle az utakon. Nem tudom a pontos adatokat, de amiket nézz meg:

- súly lóerő arány: sztem a kis ignis simán lehet több lovas mint a fabia, ráadásul talán még könnyebb is, vagyis jobban gyorsul


- fogyi: sztem mindkettő kb. ugyanannyit eszik, de mindegy. Olvasd a nepitelet.hu, spritmonitor.de oldalakat, az összes vélemény alapján átlagolj a fogyi tekintetében. Arra figyelj hogy mindig a megfelelő motorral rendelkező fogyi adatokat nézd, mert egyébként csalóka lehet....


- csomagtér, belső méret: mennyire fontos vagy mennyire nem


- menj el mindkettőből kipróbálni egyet-egyet. HAHU-n van egy vagon hirdetés, valamelyiket kinézed, elmész, vezeted. Akkor már tudni fogod melyiket milyen vezetni. Az is fontos hogy a kiszemelt autót jó legyen vezetni, de kínszenvedés :)


- biztonság: valóban törik a suzuki. De a fabia ugyanúgy, ez csak ilyen pszichológiai szarság. Nekem VW csoport-beli autóm van, csomószor meghallgathattam hogy a suzuki mennyivel jobban törik. Megnéztem töréstesztes videót, konkrétan a suzuki töréstesztje jobb mint az agyon istenített golfnak. Ennyit erről. Azonos kategóriájú autóknak azonos lesz a töréstesztje, mert a gyártók kb. ugyanannyit foglalkoznak ezzel. Ha neked fontos a légzsák, stb. kereshetsz olyan modellt amiben van.


A skoda VW csoport, számomra VW csoport soha többet a büdös életben, csak ha 10-ed áron adják. Irreálisan túlárazott autók, és annyival nem jobbak, sőt! A suzuki cserébe "szépen csendben" csak megy amíg szét nem esik.

2012. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
de kínszenvedés = ne kínszenvedés :)
2012. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
18%
Nekünk régen Fabia kombink volt, de simán odaverte minőségben, megbízhatóságban, komfortban, csomagtérméretben az ismerősöm Ignis-ét.
2012. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
56%

hogy lehet egy kombival összehasonlítani?

Írhattad volna hogy a vw transporternek nagyobb a csomagtere.

2012. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es! Annyi lett volna a lényege annak amit írtam, hogy az utolsó válaszolónak szólt a válaszom (akkor utolsó volt). Elolvastam az utolsó kommentet, arra reagáltam. Az alatt a fél perc alatt míg válaszoltam, érkezett egy újabb válasz, szóval az "utolsó" szó ott már nem állta meg a helyét, erre jött a helyesbítés. Mit nem lehet ezen érteni:S
2012. jan. 29. 14:55
 28/45 anonim ***** válasza:
Ignis meg a jó törésteszt? Szerintem ez két teljesen különböző fogalom. De te tudod, hogy mire költöd a pénzed. Csak akkor tényleg ne tegyél fel itt kérdést. Egyébként a Fabiának inkább az új Swift a konkurense, mintsem az ignis.
2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Pár ismerősöm Suzukis és problémája van a közlekedésben, ahogy hozzájuk viszonyulnak. Gyakran szarba se nézik őket, pl sávváltásnál nem engedik be.
2012. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

"

Pár ismerősöm Suzukis és problémája van a közlekedésben, ahogy hozzájuk viszonyulnak. Gyakran szarba se nézik őket, pl sávváltásnál nem engedik be.

"


A fabia annyival nem presztízsebb autó, hogy azt jobban beengednék... egy ferrari már esetleg...


Viszont az Ignis-el lehet olyan ráutaló magatartást tanúsítani, hogy azon nyomban be fognak engedni... Ha nagyon felhúznak én is ezt szoktam a 20 éves szarommal, egyből kérdés nélkül beengednek, mert tudják hogy a kocsim egy fabatkát sem ér, az övék viszont igen :P


Aki meg normális az ígyis úgyis beenged, teljesen mindegy mivel közlekedsz...

2012. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!