Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Melyik a jobb?

2012. jan. 28. 23:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem Fabia. Már a külseje miatt is. Az ignis úgy néz ki mint egy matchbox. Nézted már 30 másodpercnél tovább? Azok a szörnyű ívek az oldalán és az a förtelmes rehabos kinézetű sárvédőív. Eléggé nyugdíjas kinézete van annak a fémdoboznak szerintem, meg 90-nél már eléggé visszafogja a menetszél:) Annál a kocsinál külsőleg már csak a Wagon R/+ rosszabb meg a Fiat Multipla.
2012. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Az Ignis-nek olyan vékony kerekei és ajtajai vannak, mint egy Trabantnak. Egy Fabia után nagyon szembetűnő, hogy mennyivel vékonyabb és könnyebb az ajtaja. Ütközésnél inkább egy Fabia-ban lennék szivesebben...
2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Ricsi14 válasza:
100%

Kedves Matchboxos válaszoló barátom ! Sajnos azok pocskondiáznak mindent a legjobban, akik még a karosszéria típusokkal sincsenek tisztában ! Mint te !

Az Ignis Egy mini terepjárónak, kinézetűnek tervezett Japán autó, amit Magyar országon gyártanak.Szigorú előírások szerint ! Az Ignis A kategóriájára nézve is egy nagyon jó paraméterekkel rendelkező autó! 93 Le , Jó forgató nyomatékkal, VVT-motorral. De ez is neked biztos Kínai kifejezés,ezért elmondom, hogy változó szelepvezérlést jelent.Ez a rendszer a motor optimális működését segíti elő. Ezt Pl. a Fábia hírből sem ismeri, és az összes paraméterében is sokkal gyengébb ! A Fábia karosszéria tető lemezébem kevés a merevítő borda, ezért kézzel mélyen benyomható. És ha kíváncsi vagy a véleményemre, hát az a karosszéria igazán tucat, és jellegtelen is ! Az Ignisről még két adalék : 1. Több ismerösőm és én is állítom, hogy hihetetlen, de 190 - 200 Km / órás végsebességet is elérte !!! 2. Ugyan ezt a nálunk gyártott Ignist, a Subaru Justy ként is árulják !!Pedig a Subaru ugye nem gagyi márka ???!!! Ja még annyi, hogy a Valóban Multipla elnyerte a a legcsúnyább autó címet, De ennek ellenére műszakilag egy nagyon jó technika .

2012. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
Megnézném az Ignist terepen ezekkel a felnikkel...Hamár mini terepjáró :D
2012. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

ignist soha.

FABIA!

2012. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Ricsi14 válasza:

Kedves "D" barátom !!! Azt javaslom, hogy mielőtt válaszolni kezdenél egy levélre, olvasd el tüzetesen a levelet, és ha elsőre sem fogod fel, akkor újra és újra, mert látom nagyon figyelmetlen voltál. Én azt úgy írtam, hogy a karosszéria formája mini terepjáró jellegű!!! és nem mást. Egyébként, ha valamit nem tapasztaltál,nem vezettél, csak sznobságból fikázgatsz, az nem vélemény ! Tudod nekem valamivel jobb rálátásom van ezekre a dolgokra, mert gépjármű szakértő vagyok. De ha esetleg mégis kolléga lennél, akkor meg próbálj meg normálisan érvelni, mert ez amit csinálsz nagyon gyenge!! Az alattad írónak meg csak annyit, hogy a Skoda Fábia karosszéria, a szempontjából hagy némi kívánni valót magának, mert minden műszaki paramétere sokkal gyengébb mint a Suzukik, illetve az Ignis. Ráadásul a tető lemezéből ki hagytak egy fontos merevítő betétet, ezért kézzel is simán benyomható !

A Skoda szó pedig ha nem tudnád magyarul azt jelenti JOBBAT !!!! De ettől függetlenül ha valakinek csak úgy jobban tetszik a Skoda , szíve joga, azzal nincs bajom !

2012. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Hát ricsi, a suzukikat valóban többféle országban, többféle gyártótól meg lehet venni. Jó autó, műszakilag perfekt. Nekem nem a belsővel van bajom, hanem a külsővel. Egy szóval nem említettem, hogy bármi bajom lenne a motorjával, vagy igen?

A japánok jó autót találtak ki, de se a swift, se a wagon r, se ez az ignis nem jön be külsőre.

2012. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Érdekes vélemények:) Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 1. 07:44
 39/45 Ricsi14 válasza:

OK. a véleményed ilyen formában elfogadhatónak tartom.

Mert Pl : nem tetszhet mindenkinek ugyan az a nő sem, mert akkor a többi egyszerűen nem kelne el !

2012. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Ricsi14 válasza:

Kedves kérdezők - válaszolók. Miért nem névvel irtok az oldalon ? Javasolnám, mert akkor könnyebbem megtudnánk szólítani azt akinek a válaszunk szól. Nem kéne pl. azt

írni, hogy a 12. válaszolónak üzenem !

2012. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!