Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Suzuki Ignis vagy Skoda Fabia?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes venni? Melyik a jobb?

2012. jan. 28. 23:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom.

Csak ilyen a magyar mentalitás.

2012. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
15%
Te nem magyar vagy? Csak tudnám akkor minek teszel itt fel kérdést, ahol nyilvánvalóan szubjektív, és jórészt TAPASZTALATI véleményeket kapsz, ha utána fikázod a hozzászólók mentalitását, te szerencsétlen... Akkor olvasgasd a törésteszteket, és mostmár szívből javaslom, hogy vegyél Ignist!!! Na ez milyen mentalitás ami neked vam???!!! Inkább megköszönnéd a hozzászólásokat!!!
2012. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok természetesen :P Csak az ilyen válaszokat, hogy pl Suzuki szar stb, ilyeneket hogy értékeljem?

Olyan embert keresek leginkább, akinek mindkettővel van tapasztalata. Nyilván mindenki a sajátját tartja a jobbnak (kategórián belül), azért is érdekel olyan ember véleménye, aki próbálta mindkettőt. Mert csak AZ tud összehasonlítani rendesen 2 autót!

2012. jan. 29. 10:30
 14/45 anonim ***** válasza:
24%
Értem, szóval te azt a véleményt akartad hallani, amire te gondoltál... Ha Ignist akarsz, mert frankó a töréstesztje, akkor mit kérdezősködsz? Aki jószívvel, és nyilván nem légbőlkapottan a Skodát ajánlja, az meg magyar mentalitás mi? Jajjj
2012. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak meg annyit, hogy elmész te a tudod hová.... ne ide szemetelj, te vagy a szerencsétlen:S
2012. jan. 29. 10:31
 16/45 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek ment az irás:)
2012. jan. 29. 10:31
 17/45 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel a kocsi presztizse? Mert engem biztos, hogy nem. Az a lényeg, hogy elvigyen a pontból a b-be. Csak hozzátenném, hogy a trabantokat is úgyanígy ócsárolták és mégis sok embernek volt, nem?
2012. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
10%
Pedig olyan mintha nekem válaszoltál volna... Én kérdeztem, hogy magyar vagy-e? De mindegy. Pedig mégiscsak engem keresel te, mert nekem mindkettő volt... de ha nem kell a vélemény hát nem kell. Majd meghallgatod a gyártót:D :D
2012. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A 11-es válaszolónak írtam, csak mire beírtam jött a másik hsz. Tehát, akkor kedves utolsó, Neked mindkettő volt? Össze tudnád vetni nekem röviden?
2012. jan. 29. 10:53
 20/45 anonim ***** válasza:
Nem is az volt a kérdés hogy melyiknek jobb a töréstesztje!
2012. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!