Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek égő, szemétség...

Szerintetek égő, szemétség más motorja alapján alakítgatni a sajátomat?

Figyelt kérdés
Végeredménybe minimális különbség vehető észre elsőránézésre, de ha jobban megnézzük akkor is csak kisebb elütések láthatóak. Nagyon tetszik a motorja, de nemtudom mit szólna hozzá, illetve aki látja nemszeretném, ha k*c*ö*özne a nép, hogy másoltam stb. Egyszerűen tetszik, de nemtudom mitévő legyek.
2011. szept. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen motorkategória?


Épített choppert vagy hasonlót másolni nem szép dolog, ahogy én sem szeretném a saját kezem munkáját máshol viszontlátni másolatban.


Szerintem nézz meg pár hasonló átalakításokkal foglalkozó oldalt, és meríts inkább onnan ötletet.

2011. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb szanalmas valakit kovetni/leutanozni. Ha meglattal egy otletet es megtetszik az mas dolog, ha NEKED tetszik, de azalapjan buheralni a motort hogy a Joskanak is epp olyan, elegge luzer dolog.
2011. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis így vagyok vele, hogy nem szép dolog másolni, szerintem az illetőnek se tetszene, hogy egyedi motorjából hirtelen "sorozatgyártás" indul. Egyébként segédmotorkerékpárról van szó, ezért nem tudom eldönteni, mert nemolyan sok az átalakítás. Színe metálos, tükör cserélve amivel szebb meg még pár apróság, de összeségében nem olyan sokminden csak sok kicsi sokra megy alapon van és ettől végtére is már egyedi. Ha a színe más az szerintetek mennyire gáz? Úgy már elfogadható vagy az is cinkes még? Egyébként nincs a váz alakítva meg semmi, csak apróságok vannak.
2011. szept. 13. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy segédmotort nem lehet ezerféleképpen alakítani.

Veszel egy másik fajta tükröt és máris utánozol valakit.

Mégis, ki mondja meg, hogy ki kit utánoz? Csináld úgy, ahogy neked tetszik.

2011. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!