Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemétség?

Szerintetek is szemétség?

Figyelt kérdés

Van egy oldal: www.kommenthuszar.com és még több ilyen oldal is, ami a gyakorikerdesek.hu-t "kifigurázza" úgy értem, a viccesebb kérdéseket, válaszokat kirakja >( Velem még nem történt ilyen, de nem örülök, ennek, mert normális kérdést teszek fel, erre adhat egy választ egy hülye és kirakják... Megmondom, én is röhögtem ilyeneken, de nem örülnék neki. Azért jött ez az ötlet, mert volt egy kérdés, amire én is válaszoltam, (normálisat, de azt is szokták mutatni) és besz@rtam, hogy kiírják a válaszomat, de szerencsére nem.

Szerintetek is szemétség?

A hülyék kerüljenek!!! De messzire!



2011. okt. 28. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem. van egy két olyan szellemileg visszamaradott akiket példának kell állítani, hogy mit ne csinálj, ilyenek a lehetek-e terhes? kérdések, de néhány a válaszok miatt kerül ki, most komolyan ha ki is raknák a kérdésedet vagy kinn lenne a válaszod, akkor mi lenne?? szerintem nincs ebben semmi, hadd röhögjünk a sok "okoskán".
2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak annak van szégyellnivalója, aki hülyeséget ír. Akár kérdez, akár válaszol.

Apropó. SOS! Segítség! Nem tudja valaki, hogy Dr. Végh Béla urológus professzor kedden délelőtt vagy délután rendel?

2011. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
A Gyakorikérdések anoním oldal, mi a gondod? Nem tudja senki, hogy ki vagy.
2011. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
... -Igazatok van, de még is... Olyan, szemétség...
2011. okt. 28. 16:50
 5/8 fakegod666 ***** válasza:
Nem kell hülye kérdést írni
2011. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A GYIK oldalon ne várj sok értelmes választ, pláne ne alapozz rá! Ez ilyen poén oldal csak, baromkodni kell és kész!
2011. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem szemétség, én jókat szoktam röhögni a Kommenthuszáron. Megyek is, és megnézem :-D
2011. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilvános oldal, bárki megtalálhatná amúgy is, miért baj, ha összegyűjtik?

De a kivitelezés sza‌r.

2011. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!