Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szemétség az amit...

Szerintetek szemétség az amit csináltam?

Figyelt kérdés
orvoshoz kell mennem havonta egyszer, de ma nem mentem el, mert nagyon melegem van és izzadok mint egy ló,áttetetem másik időpontra, de anyámék már odaadták a pénzt orvosra...(ebből fizetem ki a következő alkalmat), deaz a baj hogy ezt nem először csinálom,hogy nincs kevdem elmenni...és áttetettem mindig másik idpontra.Kicsit büntudatom van hogy anyámék adják rá a pénzt,én meg nem megyek el, de nem költöm el másra,csakmáskor megyek el,de akkoris....:S
2010. júl. 1. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem költöd el a pénzt, semmi probléma...

Ne legyen bűntudatod..

Én is voltam már így, bár nekem anyámék tudtak róla. Azt mondták semmi baj. :)

2010. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a legsportszerűbb..:S

ÉS többet ne is csináld! Én így gondolom.

KÖtelességtudat az fontos és hogy ha állandóan a könnyebbik utat választod, akkor egy idő után teljesen ellustulsz, illetve problémáid lesznek majd a munkahelyeiddel ahol ilyet nme tehetsz meg!

2010. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele... Ha nem költöd el másra akkor miért lenne szemétség?
2010. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!