Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ford mustang-ot venni?

Megéri ford mustang-ot venni?

Figyelt kérdés

vagy inkább az audi bmw luxus kocsikat 6-6.5 millióért?

(mustang is anyiba van)


2011. júl. 12. 00:07
1 2
 1/18 Vadmeggy ***** válasza:
13%

Azon kívül, hogy egy négyezres benzinmotor van benne, meg hogy ritka autó más előnye nincs szerintem.


Döntsd el, hogy egy jó autó kell, vagy olyan amivel dicsekedhetsz, de közben egy szar.

2011. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, főleg, hogy aki ért a Mustangokhoz lenézi az ilyen 6 milliósat, inkább BMW szerintem jobb.
2011. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
18%
Koszos népautó..... keress másikat!! :D
2011. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha van penzed tankolni akkor nyugodtan vegyel.



pl. [link]

2011. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megéri de tényleg csak ha van pénzed a benzinre. Amit az előttem szóló linkelt az 5000-res. Bele sem merek gondolni, hogy mennyit fogyaszthat ha odalépnek neki(ha valakinek van tippe az írja le)
2011. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mustangot vennék hanem valami olcsóbb 70es évekbeli izomautót. BMW-t semmi esetre ,az nőknek,meg arcoskodó puhány kis hülyegyerekeknek való. Akik férfinak érzik magukat a tömegnövelőktől.Pedig nem:)
2011. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vadmeggy ***** válasza:
10%

Utolsó!

Szerintem aki izomautót vesz, az sokkal inkább egy ARCOSKODÓ HÜLYEGYEREK, mint aki bmwvel jár. A bmw egy prémium autó, vezetni is hihetetlen élmény, nagyon kényelmes, míg egy izomautó csak addig jó, amig egyenesben kigyorsítasz 200ig.

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

6,5M-ért még nem kapsz új Mustangot sajnos, csak ha nem magyar a rendszáma, de akkor meg b@sztat érte a rend tisztes őre...


Audit, BMW-t meg pláne nem kapsz csak használtat ennyi pénzért.


Én imádom a Mustangot, csak az a bajom vele, hogy ugyan annyi a regadó + áfa + forgalomba helyezés mint az autónak az ára :( Továbbá 5.000 ccm-es motor után iszonyatos súlyadókat vetnek ki. Ráadásul 20 liter alatt nem tud megállni a fogyasztása sem sajnos. Ami esetemben közel 1 millió forint éves plusz benzinköltséget jelentene, ami azért sok.

2011. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hasznaltauto.hu itt neztem 6 milláért, és ugy hogy már magyar a rendszáma meg minden.
2011. júl. 12. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Használtat nyilván lehet - még olcsóbban is.


Viszont azt meg itthon szervízelni egy agyrém lehet, lévén egész EU-ban nem forgalmazza a Ford a Mustang sorozatot. Tehát csak kintről lehet hozzá szerezni alkatrészt.

2011. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!