Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltós motor vagy robogó?

Váltós motor vagy robogó?

Figyelt kérdés

Most tavaszra szeretnék venni motort,de nem tudom eldönteni melyik legyen! Motoroztam mind a kettővel robogóval is és simsonnal is! Márkailag ezeken gondolkozom:

Aprilia sr50

Aprilia rs50

Aprilia af1


2011. jan. 6. 08:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
sztem is a dna jobb nincs funyiro hangja rs-nek van funyiro hangaj es csak 80al megy dna ott hagyná simán az rs-t fejidom pedig megvan hozzá
2011. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
és ott van h igény esetén mhr team2-es hengerrel az oylan 24lovas henger az rs-t szarrá hagya vegre meg megy 140et
2011. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

A váltós motoroknak alapból jobb a hangjuk! "amikor váltasz++"

Olvastam az utolsó kommentet, nekem nem az a lényeg hogy 120Km/h-val mennyek pláne egy segédmotoron..

Nekem egy 70km/h elég!! És ne keljen hozzányúlni!!

Mint a simsonon....

2011. jan. 12. 20:15
 44/56 anonim ***** válasza:
Akkor ezeket a tuningos fosokat elfelejted de nagyon gyorsan!! Ezek megbízhatatlanok mert szarrá hegyezett blokkjuk van ami sosem fog kibírni annyit mint egy gyári!
2011. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

DNA tuning hengerrel legyorsulja a gyári RS-t? te hülye vagy :D egy Lada meg szarrá lapítja a Gallardot Monster truck alvázzal (persze, hogy egy nagyobb lökettérfogatú motor jobban megy) :D megnézem, mikor megy neked egy 70es 140km/h-t. nynynyiiiiiíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí (kb ilyen hangja van xD az RS-en legalább a gyakori fordulatváltozás hangját élvezheted :) de ha nem tettszik, akkor menj kávét darálni) üdv, DNA-s


szerintem a Gamma is elég jó választás lenne :) még szerintem az NSR-ek között keresgélhetnél. nagyon jó gépek. 7000 km (van benne több, én 7000-et bele), és a motornak semmi baja nem volt. megláttam azt a DNA-t és csak nevetni tudtam :D robogó, aminek a célja, hogy hasonlítson egy motorra. ha olyat akarunk venni, aminek motor kinézete van, akkor miért nem veszünk egyszerűen motort? minek kombinálni motor kinézetű robogóval? még az sem szól mellette, hogy olcsóbb lenne. szerintem Gammát, vagy NSR-t ha veszel -lehetőleg minél kevesebb tuninggal-, azok elég megbízható gépek. de az RS se rossz, csak lehet, hogy kicsit több probléma lesz vele (mivel nagyon pörgős motor van benne), de nem vészes.

üdv!

2011. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
rs is a legvégén nyiiiinyiii amikor mar kiporogte magát rs-nek fos hangja van
2011. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

városban nem pörgi ki magát, mivel hosszabbak az áttételek, mint egy Enduronál, vagy supermotonál. városon kívül meg úgyse hallod :) de ízlések és pofonok.

üdv!

2011. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! :-D

Ha minden igaz megveszem a Suzuki rg 80-at!

Mit nézek rajta?

2011. jan. 20. 21:58
 49/56 anonim ***** válasza:
leirtam fejebb
2011. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Tanácsok:


[link]


Ott alul lesz még 2-3-4-5 rész!

2011. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!