Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme a 7,5 tonnás...

Mi értelme a 7,5 tonnás teherautó jogsinak?

Figyelt kérdés
Mindent vagy 3,5t furgonnal vagy kamionnal szállítanak.
tegnap 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Valóban nem sok az értelme.
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem eppen, sok teritojarat megy ekkora autoval belfoldon. De nemzetkoziben is jarnak ilyen kocsik.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Azért teljesen nem értelmetlen a létezése.....
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Kuld be Pestre/Becsbe a 40 tonnast lerakodni, szolj ha sikerult.
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát a C1 kategóriára gondolsz?

Vezethet 7,5 tonnás teherautót, kevesebb pénzből, óraszámból megvan, mint egy korlátlan C.


Ha nem akar nagyobbat vezetni, akkor jó ez.

Pl. valakinek van egy lovardája és lovakat akar szállítani. B kategóriával max. 2 lovat tudna szállítani. C1-gyel akár 6-ot is.

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont annyi értelme van mint a B1-nek, és gondolom ahogy ezt, úgy a C1-et sem oktatják sehol.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
C1-es tgk-val még nem láttam oktatni, de lehet, h van. Amúgy nem ritkák az ilyen autók, mert sok áruterítő, hűtős kocsi ebbe a kategóriába tartozik, ami nem mind1, mert mondjuk behajtási engedély tud belépni a 7,5-es zónákba is, és könnyebben is tudnak manőverezni, viszont több árut is szállítanak, mint egy 3,5-es dobozos.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Én még Avia-van tanultam a C-t, de az is korlátlant adott,pedig alig 6 tonnás össztömegű autó.
ma 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!