Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR+ 1.3 autópályára?

Suzuki WagonR+ 1.3 autópályára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2003-as, rendszeresen karbantartott 1.3-as Suzuki WagonR+ típusú autóm. A “régi” 76 lóerős motorral szerelt, tehát nem Ignis motoros. Munkámban most áthelyeztek egy olyan helyre, ahol naponta 50 km-t (oda 50-vissza 50) kellene megtennem autópályán. Szerintetek mennyire lenne megterhelő ez az autónak? 100-nál 3500-on forog a motor, 120 környékén 4000-en. Nem megterhelő ez hosszútávon? Alkalmas ez az autó pályázni? Gondolom a fogyasztás nem lesz éppen baráti.

ma 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 100 km nagyon sok.

Ha ezt nem díjazzák megfelelően, akkor keress más munkahelyet.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
50km az semmi, én nem aggódnék.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincs probléma, mármint a díjazással, leginkább egy picit az autó aggaszt. Én pontosan tudom, hogy milyen megbízható, mert mióta nálam van 9 éve soha, semmi problémám nem volt vele, leginkább ez a nagy doboz forma aggaszt, hogy pályára egy 120-130-as tempó mennyire durva neki.
ma 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az autó bírni fogja. Semennyire nem megterhelő.


Neked lesz az.

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy kis fingreszelő autó. Meg fogsz süketülni benne. 100 km/h felett ezek már borzasztó hangosak, vezethetetlenek.


Emellett nyilván kényelmetlen is egy hosszabb útra.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit csinálni, nem engedhetek meg magamnak hirtelen egy új autót.
ma 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor szenvedsz :D
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BeefEater ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy mennyire volt eddig megbízható a múltban, nem hiszem, hogy egy 21 éves autó a legjobb arra, hogy 25 - 30 ezer km -t járj vele évente. Mindenképpen legyen B terved arra az esetre, ha az autód elromlik, nehogy ezen múljon az állásod.

120 km/h környékén szerintem sem kellene, hogy gond legyen rövid távon, de 4000-res fordulatnál neked lesz nagyon zavaró a zaj. Viszont ilyen használat mellett ami eddig nem jött ki, az hamarosan ki fog.

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mad Max2 ***** válasza:
100%
Az autó 1000 km-t is bírna, te nem bírnád:D
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!