Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcserét házilag mennyire...

Kerékcserét házilag mennyire lehet elrontani?

Figyelt kérdés

Átlósan meghúzom a csavarokat, oda rakom a kereket ami rá van írva (bal első jobb első stb), pár 10km után utána húzok hogy lazultak-e.


Elronthatok valamit?



ma 11:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2500ft / abroncs
ma 14:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Gondoltam, egy tízes.


Nézd meg meg tudod e lazitani a csavarokat először....


Én egy hosszú vascsövet szoktam rádugni a kulcsra és ráállok ha nem adja magát.

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9


Egy kerék le-fel szerelésre nyugodtan számolhatsz 2000 Ft-ot. De inkább többet.

Függ attól is, hogy hány colos kerekeid vannak.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha csak kerék le/fel szerelés, az nálunk ilyen 1700-2000Ft/db szokott lenni. Egy dunántúli megyeszéjhelyen értendő, de előtte Budapesten laktam. Egy jó ideig visszajártam, mert olcsóbb volt valamivel mint itt.

Én sem vagyok egy nagy májer, de kereket, olajat, izzót magamnak cserélem, meg egyéb apróságokat megcsinálok a kocsin. A többit szervizre bízom. Egy kerékcsere nem egy hatalmas tudomány, minimális műszaki érzékkel meg lehet oldani. Jogosítvány szerzésnél elvileg tanultad, hogy mit kell csinálni ha defektet kapsz. Gyakorlatilag ugyanaz ez is, csak nem pótkereket pakolsz fel.

Amit valaki ír-hogy nem jön le a csavar... Olyan nincs! Előzőleg is meberek tekerték be, ha gumishoz viszed az is ember, nem űrlény ember feletti képességekkel. Rárakod a csavarra a keresztkulcsot. Annak a végére meg egy két méteres vascsövet húzol, hogy legyen kellően nagy erőkarod. És ugrálsz rajta. Le fog jönni. Az is segíthet ha a csavarok fejét megkalapálod kicsit. A gumis is ezt fogja csinálni ha a légkulcs nem boldogul vele.

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!