Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondolsz az elektromos...

Mit gondolsz az elektromos autókról ?

Figyelt kérdés

Szerinted melyik opció lesz az igaz ?


1. Ez lesz a jövő. Előbb utóbb kikopik a belsőégésű motor.

2. Ez párhuzamosan fog menni a hagyományos motorokkal

3. Előbb utóbb kipukkad a lufi és nem fog itt maradni velünk. Az olyan cégek mint a Tesla meg csődbe megy


ma 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Amíg nem fogom tudni kb ugyanannyi idő alatt feltölteni, mint a belsőégésű autómat, addig nem lesz akkora bizalom. Hiába mondja a Handras a youtube videóiban, hogy este pár másodperc csak feldugni töltőre, mikor ha el akarsz mennyi nyaralni, és ott nyűg lesz a töltés, pláne ha várni kell a töltőre, amiken még az egységes fizetés sem megoldott, hanem mindenféle applikáció kell hozzá.

Nem azt mondom, hogy melóba ingázáshoz nem lenne rossz, de volt már, hogy SOS-ben mennem kellett szüleimhez, de közben tankolnom is kellett, ami ugye gyorsan megvan, de ezt egy elektromossal, nem tehetem meg.

Ezen felül meg sokan laknak emeletesben, és ott nyűg a töltés, a nyilvános töltők árai, kilométerre levetítve ha jól tudom már vetekednek a belsőégésű motorral hajtott autokéval

ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

A milliomosok játékszere!


Hiába mondjátok, átlagembernél még nem láttam villanyautót.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Ha azt veszed a Daciához is milliók kellenek tehát arra is lehetne mondani azt

ma 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

A jelenlegi tendenciát figyelve zsákutca. Senki sem hallgatott a Toyotára, pedig évekkel ezelőtt megmondták, hogy az elektromos autók talán 50-60 év múlva jöhetnek.

A jövő sokkal inkább a hibrid, a hidrogén és a szintetikus üzemanyagokban rejlik.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Amíg az akkumulátorok kapacitását nem tudják egy nagyságrenddel növelni, és ezzel egyidejűleg a tömegüket ugyanennyivel csökkenteni, számomra nem opció.


Az én autóm tudjon 600-800 km-t gond nélkül megtenni teljes terheléssel, ha kell maxra tekert fűtéssel, anélkül, hogy spórolnom kelljen az üzemanyaggal. És ha már feleannyi alkatrészből összerakható, akkor legalább ne legyen drágább.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6. Mert hová jársz minden nap olyan távolságokra?

HA 1 hét alatt méssz annyit akkor már jó az elektro is.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is osztom #2 nézeteit. A nem túl PC dízelemmel 5 perc alatt 1000km "töltést" veszek magamhoz bármikor. A tankolása lassan ugyan annyi. És ha még még is fogják adóztatni (idáig nyomták támogatták), de arról a bődületes lóvéról semelyik kormány nem fog lemondani (nem belpolitika) amit az autósok fizetnek. Ugyan annyi lesz fenntartani és még körülményes is. Kössz nem.

Majd, ha 15 perc alatt kapok 3-400km hatótávot és nem lesz drágább a "hagyományosnál" akkor érdekelni fog, addig lesz@rom🤣

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4!


Milliomos az, akinek munkahelytől függetlenül is megvan a havi bevétele.


Hiába keresel akár havi 800-at nettóban, bármikor kirúghatnak a munkahelyedről, meg jöhet valami betegség.


Szóval érted.

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. Nem hiszem, hogy egy csapásra fognak eltűnni a belső égésű motorok pár éven belül, mint amit egyesek vízionálnak.

Szerintem még jó darabig párhuzamosan fognak létezni. Emellett fejlesztik a hidrogéncellákat is, meg olyan technikákat, amiről jelenleg sejtésünk sincs.


Mai viszonylatban azt gondolom, hogy városba, aglomerizáscóba tök jó. De nem midenki erre használja az autót, meg nem mindenkinek van napeleme. Így nem vált ki teljes értékűen egy hagyományos kocsit.

Az hogy annyival zöldebb, egy marketing maszlag. Helyben kevesebbet szennyez, ez igaz. Ma még drágák. És az infrastruktúrát is lenne hova fejleszteni.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!