Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Távirányítós csomagtartó...

AlexVagyokSzia kérdése:

Távirányítós csomagtartó nyitás utólag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2000-es Volkswagen Polo-m, amibe szeretnék távirányítós centrálzárat rakatni. Amikor kerestem hozzá csomagot, észrevettem, hogy mindegyiken van csomagtartó nyitó gomb. Ez inspirált arra, hogy beleszereljek egy ilyet. Nem tudom valahogyan utólag beleszerelni a csomagtartó nyitást? Ha igen, valaki tudna róla linket küldeni?

aug. 18. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha megtaláltad már, akkor miért nem onnan rendeled?
aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most mit szeretnél, csak azt nyissa az a gomb de utána te nyitod fel kézzel,vagy fel is pattanjon?

Általában a csomagtartó zárját is van lehetőség a központi zárral nyitni-zárni, az már csak bekötés kérdése, hogy ezt az ajtók nyitásával, vagy külön gombbal vezérelve kötik be.

aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A távirányítón lévő gomb csak a zárat nyitja, az ajtót nem. Az 2000 körül még csak a luxus kategória kiváltsága volt.
aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a központi zár a csomagtartót is nyitja, van az autómban, csak nem távirányítós. Azt szeretném megtudni, hogy felpattanó csomagtartót meg tudnám-e oldani utólag.
aug. 19. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan zár vezérlő modul kell és olyan zár, ami el is engedi az ajtót.
aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első körben kell egy ilyen elektromágnes

[link]

Valamint a gázteleszkópokon is kell végezni egy kis tuningot, mert hiába nyit a zár, attól még nem fog felpattanni a csomagtartó ajtaja, szóval kell két ilyesmi rugó is rájuk.

[link]


Ezen felül meg azt is meg kell oldanod, hogy mikor az ajtókat nyitod, akkor ne nyíljon fel a csomagtartód, mert ugye ekkor is nyitja a csomagtartó zárat,bár ha jól gondolom, akkor ez egy diódával megoldható.

Illetve a teleszkóperősítésnek megvan az a veszélye, hogy kiszakad a faudi fej a kaszniból. (apám járt így egy erősebb gázteleszkóppal)

aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!