Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy beszéljem le a fiam az...

Hogy beszéljem le a fiam az alfa romeorol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiamnak meglett az engedélye B kategoria. első autónak egy Alfa Romeo 147 típusú gépjárművet szemelt ki. milyen érvekkel győzhetném meg hogy esetleg álljon el tőle? én tudom hogy nem jó. de nyilván ez így nem elég.. én első autónak egy szép golfot ajánlanék neki,nekünk is volkswagen van. köszönöm a válaszokat!

aug. 18. 12:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Alfabol az egyik legjobb, de és amúgy is joo 1.9 JTD megölhetetlen - én is simán benne lennék, pedig nem vagyok alfas 😁
aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Balesetmentes közlekedést kívánok! Remek apuka vagy sztem, nem zsaroltad, erőltetted rá, segítettél a fiadnak! Megtettél mindent!
szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%

ne vegyen ilyet, mert egy emberevő kígyó van a logóján... ennél komolyabb érvet nem tudok :D


[link]

szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megosztanátok az eddigi tapasztalataitokat? Mennyit kellett még utánna rákölteni? Én is ugysn ezt a típust szeretném majd.
szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
60%
Vegye meg nyugodtan és egy életre megtanulja hogy egy gyönyörű és alapjába véve jó autó hogyan válik alatta hulladékká.
okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Eddig az autóval meglepő módon minden rendben. Nagyon szereti . Szűrő cserék voltak. Azt hittem 9-10 liter lesz a fogyasztása, de egyáltalán nem.
okt. 7. 15:42
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Na látod...


Mondjuk a fogyasztást nem értem. Mert ugye anno végig arról beszéltünk, hogy bár az Alfák nem a megbízhatóságról híresek, de egyrészt abból is ki lehet fogni jót, másrészt ő dolga, hibából tanul az ember. Ez a fogyasztás számomra most új. Miért lenne 9-10 liter a fogyasztása? :D Mert a 3.2 V6-tól oké lenne, de gondolom nem olyan motorral van szerelve, hanem 1.6 Twinspark. Megvannak annak a motornak a maga hibái, de fogyasztás terén a konkurencia azonos kaliberű motorjaival összehasonlítva kifejezetten jók voltak mindig is.

okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!