Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo 159 1.9jtd sw-hez...

Alfa romeo 159 1.9jtd sw-hez hátsó "kutyacsont" stabpálcát fogok cserélni, unixnál a TRW legjob összesen 8e ft kerekítve, ez egy stabil márka, vagy melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
júl. 11. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
TRW teljesen jó, de rendeld le inkább a kovácsautóról féláron..
júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fék futómű alkatrészek tekintetében nem ismeretlen márka. Régebben jó volt. Az utóbbi időben elég hullámzó a minőség.

Egy 8e Ft-os stabilizátor bekötőt pont meg mernék venni. Merrt egyrészt nem egy túl bonyolult alkatrész, másrészt ha kell, legfeljebb pár év múlva is kicserélem. Na bumm.

júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Darabja 4e Ft. Nem egy darab 8. Leginkább tartósságra vagyok kíváncsi. A kovácsautót hagyjuk, mert bonyolult a stabpálcát megkeresni, ott aztán vagy 700 forintért is akár. Nekem az lutri oldal sajnos.
júl. 11. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Cikk szám alapján kereshető. Egyszer megtaláltad a jót bárhol elérhető. JST(3-4 jegyű szám) a TRW stabpálcák cikkszáma.


A TRW egy teljesen jó márka, vedd meg nyugodtan.

júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi olyan bonyolult rajta? A Unixnál látott TRW számot bemásolod bármelyik webshopba és kiadja ugyanazt. :D
júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg! 4e/db, egyáltalán nem drága. Legutóbb egy majdnsem 20 éves Opelhez kerestem ilyet. Moogot vettem végül, mert ez volt raktáron, ami nem teljesen ismeretlen márka számomra. Valami 7-8e darabja most is a Kovácsnál. De valóban most nézem vannak valami lengyel csodák is 2-3e Ft-tól.
júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korrekt, vehető márka általánosságban.


Ha van Meyle HD, inkább azt, tartósság miatt.

júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TRW jó, de amúgy szar mindegy, jövőre cserélheted megint
júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!