Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobboldali ablakot nem...

A jobboldali ablakot nem lehet lehúzni,felhúzni, nem működik, ettől még átmegy az autó a műszaki vizsgán ?

Figyelt kérdés
Egy olasz autóról van szó, alfa romeo. Holnap lesz a műszaki vizsgám, tegnap óta nem működik, a sofőr felől található viszont igen, meg hátul is működnek, ettől még átmehet az autó, a műszaki vizsgan ?

jún. 24. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyszer hasonló esetben azt mondta az autószerelő, hogy így át sem menne műszakin. (Nálunk nem volt közel a műszaki időpontja és mindenképpen megjavíttattam volna, csak közben beszélgettem az autószerelővel.)
jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem megy át
jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ajtóknak kívülről-belűről nyílnia kell, és az ablak emelőknek is üzemelniük kell.

Ez így vicces, hogy miért feltétel, de egy baleset esetén egy nem nyíló ajtó vagy ablak élet-halál kérdése is lehet. És ha működik esélyt ad a menekülésre.

jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krwkco ***** válasza:
100%

"A jobboldali ablakot nem lehet lehúzni,felhúzni, nem működik, ettől még átmegy az autó a műszaki vizsgán ?"

Nekem volt úgy, hogy a vezetőoldali ablak nem működött. Pedig ott szokták bedugni a fékpedálra rakott érzékelőt és ezért rögtön azzal kezdtem, hogy az nem jó.

Átment a vizsgán. Autóklub, semmi kenőpénz. Persze lehet, hogy csak jóindulatú volt a vizsgáztató.

A jobb oldali ablakot pláne senki nem ellenőrzi a műszakin. Ettől nyugodtan vidd el vizsgázni.

jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem biztonsági berendezés, így nem látom miért ne menne így át.
jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 A vizsgabiztos volt "jóindulatú", de nem ártalmas dolog, ha működnek ezek. Nem jóindulatú/felb@szott/mohó vizsgabiztos azért kötekedhet. Pénz legyen nálad. 😉
jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 krwkco ***** válasza:

"vizsgabiztos azért kötekedhet"

De csak akkor, ha észreveszi. Van itt olyan ember, akinek a műszaki vizsgán letesztelték a jobboldal ablakát? Valószínűtlen.

jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a jó időben az összeset lehúzta.🤣 Meleg volt a tűző napon álló kocsiban.
jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sosem nézték a húsz év alatt.


vidd el így, aztán meglátod. Csak meg ne szólalj.

jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 krwkco ***** válasza:
100%
És húzd le a baloldali ablakot teljesen. Akkor nem lesz meleg az autóban. :-)
jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!