Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy beszéljem le a fiam az...

Hogy beszéljem le a fiam az alfa romeorol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiamnak meglett az engedélye B kategoria. első autónak egy Alfa Romeo 147 típusú gépjárművet szemelt ki. milyen érvekkel győzhetném meg hogy esetleg álljon el tőle? én tudom hogy nem jó. de nyilván ez így nem elég.. én első autónak egy szép golfot ajánlanék neki,nekünk is volkswagen van. köszönöm a válaszokat!

aug. 18. 12:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
71%

VW csoportnál is volt rengeteg gyenge motor. Pl. 2.0 PD TDI vagy a korai TFSI-k.


Nagyon valószínű, hogy nem értesz az autókhoz.

aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
43%
#20 Volkswagennél nem sokkal rosszabb egy Alfa... VW megbízható?! Ne röhögtess.
aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
14%

#20 Egyrészt ahogy már írták, a Volkswagen sem éppen a megbízhatóság csúcsa. Top 5-be tuti nem raknám, top 10-be is csak szűken.


Másrészt, tudod hogy szól a mondás. A pofonhoz vezető út is jószándékkal van kikövezve. Azt szerintem egyikünk sem vitatta, hogy a szándékod jó. Abszolút elhiszem, hogy a szándék jó. De maga a cselekedet több szempontból is rossz. Rossz neked is, rossz a gyereknek is, rossz a kapcsolatotoknak is. Ezt meg kell értened. Csak azért mert te vagy a rangidős és az apja, attól még nincs mindig mindenben igazad és nem tudsz mindig mindent jobban. Ebben a helyzetben igenis hagyni kell, hogy a maga útját járja és tanuljon. Felnőtt ember, nem?

aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

Azért a VW nem az isten, az régen volt. Akkor is csak olcsok voltak, arra volt oénzünk.


Volt pd tdi-m, motorgenerál 200e km-nél, valaki előttem nem figyelt az olajra.


Fiat jtd kisteher, 350.000km, ütve vàgva, a motor jó, minden más esik szét.

147 jtd-k szerintem jobbak mint egy korabeli pdtdi.

aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki h megvegye, hamar leszokik rola majd magától is 😄
aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%

De amugy az 1.9 JTD gyakorlatilag megölhetetlen, a benzinesek úgy szarok ahogy vannak + még esznek is


VW persze 1.9 TDI verhetetlen, de szerintem ki kell próbálni sok kocsit az életben, nekem is volt már több mint száz, változatosság fontos tényező és úgy szép az élet, ha színes 🥰 szoval hagy vegye csak meg azt az Alfat, joolesz az neki ha azt akarja, aztán majd vesz magától jobbat kovinek, legalább lesz személyes tapasztalata is, ami a legfontosabb 😊

aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

BMW be is pl az E90 320d a facelift előtti az krv@joo kocsi, soha semmi baja nincs, motor örök élet + 100 év, akármit csinálsz vele sosem áll meg - foleg automata váltóval a tuti, nagyon kellemes. A facelift már kukas motor. Vannak ilyen jó konstrukciók amugy, alfaban is van ami jobb, a 147 dízelek nem rosszak amúgy, ami nagyon gázos volt a 156, 166, 159

1.9 jtd sose áll meg, a 2.4 JTD meg egy roncs, az összes hengerfejes lesz kb

aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem fizeted ki. Ha saját pénézből veszi felköpsz és alá állsz, mivel közöd nincs hozzá.
aug. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
megvettük. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16v lett. nagy az öröm.
aug. 27. 10:05
 30/37 anonim ***** válasza:
36%

O.K. megvettéekt!

Vagyis több mint egy hétig beszélgettünk a semmiről.😁

aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!