Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy itt is,...

Miért van az, hogy itt is, meg a legtöbb fórumon fujjolnak az SUV autókra, közben meg azt kifizetődő gyártani, mert az emberek azt veszik?

Figyelt kérdés

júl. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
18%
az f astrádban milyen motor van? elnyűhetetlen? kimegy a világból?
júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
73%

"Az, hogy mindenki aki suvt vesz, az kompenzál.



Neked ez a világ kényelmes, mert így tudsz utálkozni, meg azt érzed hogy neked nincsenek komplexusaid."


Persze tudjuk, csak a ti világképetek a normális, ami az, hogy aki nem Suvval (felpuffasztott kombival) jár az biztos csóró. 🤫

júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:

#76. Én mikor és hol mondtam ilyet??


Én korábban leírtam, hogy általánosságban a szedánok tetszenek jobban, de nem értem ezt a nagy SUV utálatot, főleg hogy a fórumokon kívül ez nem is igazán tapasztalható…

júl. 9. 12:58
 74/82 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nem lehet az objektivitásra törekedni.
júl. 9. 12:59
 75/82 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, nem volt még F astrám, de Sturc Anti csak ért tán hozzá. :)


https://www.youtube.com/watch?v=lD8fvUQ9A0k

júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
93%

"Én korábban leírtam, hogy általánosságban a szedánok tetszenek jobban, de nem értem ezt a nagy SUV utálatot"


Szerintem egyezzünk meg abban, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik, vagy tart megfelelőnek mint pl. más!

Van akinek a suv, vagy a szedán, másoknak meg mondjuk az egyterűek, kihasználhatóbbak, praktikusabbak, van akiknek a sportverdák, egyebek.

júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
81%

Mert ott a nagy kérdés:

mit szólnak majd a szomszédok/munkatársak/barátok, ha nem suv-ot veszek?

Pfffff.

júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
Szerintem 2024-ben, az AI korában már az emberek tarthatnának ott, hogy nem azzal foglalkoznak, hogy milye van a másiknak és az mekkora, meg mennyibe került. Inkább kerülne előtérbe mondjuk egymás segítése, meg a tisztelet. Tehát tiszteled azt, hogy valaki SUV-ot vesz valamilyen okból, hiába neked nem tetszik, senkit nem érdekel. Nekem például egy fapados Ignisem van, más meg ezt fikázza. Pont nem érdekel, ezzel mindenki csak magát járatja le. Szerintem forduljatok kicsit befelé, menjetek egyet sétálni és ne itt verjétek a tamtamot és ez a kérdezőre is vonatkozik.
júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
54%

#78 hagyd rá.. ezek pontosan olyan ostobák, mint a szexualitás kérdéskörben azok akik úgy gondolják, hogy azért mert ők melegek, mindenki más is az.


Tudod, hiten alapuló meggyőződést te tényekkel sem fogsz tudni megváltoztatni.

júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
27%
#79 Tudom, de azért kikívánkozott... :)
júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!