Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy itt is,...

Miért van az, hogy itt is, meg a legtöbb fórumon fujjolnak az SUV autókra, közben meg azt kifizetődő gyártani, mert az emberek azt veszik?

Figyelt kérdés

júl. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
57%

Kia? 👏🙂 Ügyes vagy! 😛

És tényleg te vergődsz még mindig, mert képtelen vagy beletörődni, hogy néhányunknak nem jönnek be a haszontalan, tyúkólnak való Suvok. Vegyétek kettesével! Legalább nekünk több sokoldalú, praktikus autó marad a piacon. 😁

júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 A kérdező kommentje:

#65.


Mondjuk itt Te vagy az aki rendkívül komplexusosnak tűnik… Több millió embernek megfelel a SUV, de Te jobban tudod, hogy az mekkora sz.r, nem is autó hanem tyúkol… A Kia egy rendkívül sikeres márka mind kritikailag, mind eladásokban… De az is egy sz.r, te megmondod… Hiába az évi 3.1 millió eladás és a 7 százalékos növekedés, a Kia egy alsókategóriás koreai f.s.

Egy bohóc aki ilyet vesz.


Kicsit sem az érződik az írásodból, hogy elégedett lennél önmagaddal és a jelenlegi helyzeteddel, ha így lenne nem akarnál mindenkinél mindent jobban tudni és el tudnád fogadni, hogy másoknak esetleg más a véleménye mint neked.

júl. 9. 12:37
 63/82 anonim ***** válasza:
31%

[link]


"BM: A tizenhat éve bemutatott Kiák és Hyundai-ok 1,4 és 1,6 literes szívó benzinmotorjai igazi kakukktojások a használt piacon. Elsőre jó ötletnek tűnhetnek, mert épp reneszánszát éli a szívó benzinmotor, mi is beleestünk ebbe a csapdába. Az évek során viszont megtanultuk, hogy nem érdemes őket választani, mert kevésbé tartós, bóvli motorok. Ha tippelnem kellene, talán ezekkel volt a legtöbb szavatossági problémánk valaha."


Azóta reméljük csak fejlődött :)

júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
73%
Én kifejtettem mi nem szimpatikus a Suvokban, szépen érthetően. Az, hogy te meg a haverod nem tudja értelmezni, plusz nekiálltok bicskanyitogatóan nagy nyakkal prolizni az nem az én problémám. Egyelőre nem nekem kell kompenzálnom egy Suvval.... 🤔
júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 A kérdező kommentje:

#68.


Nem, mert Te azzal kompenzálsz hogy álomvilágba ringatod magad.

júl. 9. 12:44
 66/82 anonim ***** válasza:
48%

"Nem, mert Te azzal kompenzálsz hogy álomvilágba ringatod magad."


És mi az az álomvilág? Csak tudjam már legalább! 😁

júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 A kérdező kommentje:

Az, hogy mindenki aki suvt vesz, az kompenzál.


Neked ez a világ kényelmes, mert így tudsz utálkozni, meg azt érzed hogy neked nincsenek komplexusaid.

júl. 9. 12:47
 68/82 anonim ***** válasza:
júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
23%
#67: milyen szerencse, hogy én nem 16 éves autót szoktam venni, hanem újat. mesélj, ezzel mit kompenzálok, a magasságomat?
júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudjuk, hogy mit kompenzálsz, de valamit biztosan mert nem kicsit vagy frusztrált. Ez csak egy régi cikk ami némi információt közöl a régebbi Kiákról és csak szeretnénk tudni, hogy azóta sikerült-e normális motort gyártaniuk. Mert hát aggódunk érted. De ne szívd mellre pajtás. :)
júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!