Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy itt is,...

Miért van az, hogy itt is, meg a legtöbb fórumon fujjolnak az SUV autókra, közben meg azt kifizetődő gyártani, mert az emberek azt veszik?

Figyelt kérdés

júl. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
41%

21.

De a kínálat 2%-a. Akkor most az összes szedán nehéz, vagy mit szerettél volna mondani?

júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom amúgy… Nekem is van sok sedan ami jobban teszik külsőre sokkal, aláírom hogy jó lenne, ha sokkal több új sedan lenne.

Bár én mint laikus, azt vettem észre, hogy az amerikai piacra picivel több sedánt gyártanak. A Sonata vagy a Kia k5 például nekem nagyon tetszik/tetszene…


De az itthoni felhozatalból az új autók közül, az a néhány sedan ami tetszik, az vagy túl luxus, vagy egyszerűen nem érzem, hogy illene hozzám.


Pl. egy Lexus LS, nekem picit olyan mintha öltönybe meg kalapba járnék, hülyén érezném magam benne, annyira nagyon nem illeszkedik a mai korszellemhez, vagy hogy is mondjam…

Viszont nagyon sok SUV van, ami ha nem is kifejezetten szép 1-1 sedánhoz képest, szerintem nincs velük baj, tehát továbbra sem értem ezt az utálatot feléjük.

júl. 8. 19:49
 23/82 anonim ***** válasza:
88%

23.

Hát pl lehet őket utálni a sofőrjeik miatt is. Olyan díszpintyek miatt, mint pl a hármas.

júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:

Amúgy meg sok sedan van, ami meg nagyon hosszú.

Az említett LS vagy éppen a Tesla Model S. Volvo S90.

Szerintem ez ugyanúgy okozhat nehézségeket mint a szélesség.

júl. 8. 19:52
 25/82 anonim ***** válasza:
76%

25.

Hát a szélesség az nagyobb baj. Mégiscsak oldalt szállunk ki, nem hátul.

júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
31%
#6: Maradjál már papi, hol vesz az átlag magyar 3 millió alatt autót...? 500 ezer alatt esetleg
júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
80%

"Ott áll a kereskedő melletted és a fejedhez tartja a pisztolyt?"


Nem, ellenben egyre szűkül a választék, egyre inkább a SUV felé terelődik a hangsúly.

júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát egyetlen előnye van, hogy kevesebb bordád törik el. Inkább nem akarom élvezni az előnyét."


Te dolgod, hogy akarod-e vagy sem, ettől még a tény az tény. Láttam már SUV-ot ütközni régi, alsó kategóriás autóval. Előbbiből élve szállt ki a sofőr, sérülés nélkül, utóbbiban ott maradtak ketten.


"Utazz vonattal, az még biztonságosabb"


Tipikus melléérvelés, gratulálok. Ettől még a tény továbbra is tény marad.

júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:

“Nem, ellenben egyre szűkül a választék, egyre inkább a SUV felé terelődik a hangsúly.”


Igen, de azért veszi ezt a nép mert ezt kapja, vagy azért kapja ezt a nép mert ezt veszi?

júl. 8. 20:00
 30/82 anonim ***** válasza:
16%
Az én SUV-om mondjuk PHEV, átlag 1,5L alatti fogyasztással használom. De a ti f astrátok biztos sokkal kevesebbet fogyaszt :D :D :D
júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!