Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy itt is,...

Miért van az, hogy itt is, meg a legtöbb fórumon fujjolnak az SUV autókra, közben meg azt kifizetődő gyártani, mert az emberek azt veszik?

Figyelt kérdés

júl. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
24%
AKik nem tudják megvenni azoknak nem tetszik.
júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
54%

#1


Mármint mit nem tudnak megvenni? A SUV nem egy felsőbb kategóriás típus, mint egy szedán vagy kombi. Van olcsó és van nagyon drága.

júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
41%
#2 Bizonyos szempontból van ebben igazság. Persze tudom itt mindenki felső kategóriás kompakttal jár, de a valóság az, hogy a gyakorit használók jelentős részének se jogsi, se kocsi, se csaj, se lakás, se munka, csak rinyálnak meg irigykednek egész nap.
júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
20%
Nekem egyébként SUV-om, és most egy nyaralás alkalmával béreltem egy sedant. Konkrétan borzasztó kényelmetlen a SUV után, biztos hogy ezentúl is csak SUV-ot fogok venni.
júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
93%

#3


Hát nem tudom. Kíváncsiságból rákerestem Hahu-n. Városi terepjáró, 3 millió alatt: 1843 db.


De 1 millió alatt is van eladó majdnem 100 db.


Szóval kis pénzből is lehet SUV-ot venni. Az viszont igaz, hogy régen nem volt divat.

júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
34%
Ha alacsony vagy zseniális kompenzáció.
júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
42%
A suv hulladék
júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
12%

5. AZtán miért sedant a kiránduláshoz?

Oda csak az egyterű a jó.

júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
57%
A SUV szar. Csomagtartó kisebb, súlypont magasabb, fogyasztás nagyobb. Ilyen egoista hülyéknek való, mint a 3-s.
júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
69%

Én sem értem ezt a nagy SUV ellenességet. Pont mostanában vol redditen cartalkhungaryn egy jó hosszú post ezzel kapcsolatban, a kommentekben meg nagyon harcoltak.

Így nagyobb, úgy drágább, úristen többet fogyaszt, nehezebb és tönkreteszi a betont. Most mérjen bárki össze mondjuk egy Kodiaq-ot megy egy Superbet. A Kodiaq 2 centivel szélesebb, míg a Superb 15 centivel hosszabb. Hasonló hajtáslánccal meg van kb 90 kiló a kettő közt. És fogyaszt mondjuk bő fél literrel többet. Nem ezek teszik tönkre az utakat és nem ezek ölik meg a jegesmedvéket sem:D

Én speciel nem vennék magamnak, mert nem szeretek ilyen magas autókat vezetni, de megértem ha valakinek kényelmesebb az az ükéspozíció vagy esetleg a másfélszeres hasmagasság.

júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!