Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 milliós megtakarításból 8...

50 milliós megtakarításból 8 milliós új autót venni reális?

Figyelt kérdés
Ennyi a kérdés. Nem hitelre, egyben kifizetve, (tesztautó volt, tehát olcsóbb, mint a listaár olyan 17-18%-al.) Utoljára 18 éve vettem új autót, azt cserélném le, de nem ismerem a mai viszonyokat. Semmilyen hitelem nincs, lefizetett lakásom van, felnőtt, külön élő gyerekeim vannak, és ez az egy autó lenne a háztartásban, mert feleségem nem vezet. Azt is tudni kell, hogy középkorúak vagyunk, és mivel nincsenek már velünk gyerekek, most szeretnénk igazán elkezdeni utazgatni autóval Európában, mert ez kimaradt az életünkből.

jún. 25. 17:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék 8 milliós autót. Az a kínálat nagyon legalja, méretben id, felszereltségben, kényelemben, teljesítményben is.
jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

#21


Az összes kérdésnél lenyomsz valami hasonlóan szánalmas szöveget. 🤣🤣 neked még egy csattogós lepkére sem telik, nem hogy autóra.

jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

5 éves az autóm, OCTAVIA kategória, 2 évesen vettem. Sajnálok otthagyni 100+ ezret egy garanciális szervízre, majd 200000-et évente kiadni casco rá, kötelezőre, adóra. Az árak ilyenek, ez van. Előtte újan vásárolt 17 éves Polom volt, sokkal olcsóbb volt a fenntartása. Elsősorban a biztonság miatt választottam az újat, teljesen más, jobb, de ca. duplája a költsége.

Ilyen anyagiak mellett Neked elvileg vállalható 20 évente egy új SKODA. 1000km mellet ez ca.120000 Ft lenne havonta. Sokan ennyit elisznak, elfüstölnek. Innen nézve rendben. Másrészről, ha egy 2-3-4 éves ugyanilyen leellenőrzött autót vennél, spórolnál havi 10-20 ezret 15éven át. Kisebb, idősebb autót nem ajánlanék a tervezett külföldi autós túrák miatt.

jún. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!