Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van esetleg olyan lehetőség...

Van esetleg olyan lehetőség valahol, hogy autóeladás előtt valaki átnéz és felmér mindent az eladni kívánt autóval kapcsolatban? Egyúttal azt is, hogy mennyiért érdemes meghirdetni.

Figyelt kérdés
jan. 9. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beárazni nem hiszem beárazná akárki is. De egy sima autóátvizsgálásra bármikor el viheted az autót
jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam egy cikket, ilyen autókereskedők réme kategória. Vevőnek átnézi vásárlás előtt az autót. Szerintem simán átnézi eladás előtt is, tulajdonképpen ugyanaz a munka. Szerintem árat belőni is segíthet, ha mondod, hogy igény volna rá. Mindjárt megpróbálom megkeresni, ki ő.
jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cikket sajnos nem találom, de elég sok cég foglalkozik ilyesmivel.
jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert az eladó is tisztában a kocsi hibáival, akkor nehezebb őt átbaszni és könnyeb árat belőni.
jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!