Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AutoScouton néztem ki magamnak...

AutoScouton néztem ki magamnak egy jó autót, és a megvételére talaltam ki egy ötletet, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Úgy nez ki a helyzet hogy fent van az auto x forintert de nekem a harmada van meg rá, viszont van egy autom amit hirdetek vagy egy honapja de nem viszi senki (ha el lenne adva lenne eleg penz). Azt talaltam ki hogy megajanlanam az eladonak( kereskedés) az en kocsimat hogy megvenné e x ft-ert igy a hazahozatal is egyszerubb lenne, ezzel kimennék nemetbe azt meg elhoznám

2023. okt. 22. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: és ő tudná a kereskedes en árulni az en automat akár többért is
2023. okt. 22. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, feltaláltad azt amit az emberiség azóta ismer, mióta léteznek autókereskedések. ( Beszámítás a szó amit keresel. )
2023. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 jó most az egy dolog hogy nem nagyon erdekelt meg nem tudok rola csak arra voltam kiavancsi hogy jol mukodik e
2023. okt. 23. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól működik.

De ha a te autód ér 1 milla, akkor beszámítja 500 ezerért.

Mert ő is nyerni akar rajta.

Sőt azt is tudja amit te még csak sejtesz hogy a tied lehet eladhatatlan, nem kell a kutyának se.

Ezért nagyon keveset fog ajánlani érte vagy semmit .

2023. okt. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kifog nevetni. Az autók onnan jönnek ide, nem fordítva. leszámítva pár ritkaságot, vagy kultautót. Ha itt nem kell senkinek az autód, akkor ottkinn mégúgse lehet eladni, mert kinn inkább újat vesznek, használtat meg magyar , román stb nepperek, de ők is megválogatnák mit. Illetve az autók is kinn másként vannak beárazva, olcsóbbak mint nálunk, pont ezért hozzák onnan ide és nem fordítva. Kinn meg nem forint van hanen euró ;) , így az árfolyamváltozást, banki tranzakciót is bele kell kalkulálni.
2023. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!