Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért divat minden ritkább...

Miért divat minden ritkább autót lerohasztani egy átlas suw szintre?

Figyelt kérdés

Az elektromos mustang olyan mint egy tiguan, mustang stílusú hátó lámpákkal, a ferrari is elkezdett valami ratyit csinálni, ami szinte mazda CX 30, más most nem ugrik be, de szerintem sok ilyen van.

Ez miért jó?


2023. okt. 6. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megint puffogás kérdés helyett. Nekem sem tetszik, ez van.
2023. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az puffogás, hogy ha valaki nem bólogat, hanem eltérő véleménye van?

Érdekes hozzáállás.

2023. okt. 8. 13:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a mondat miérttel kezdődik, még nem igazi kérdés, mivel te is tudod, mi a válasz. Egyébként nekem sem tetszik a trend, ahogy írtam. Csak nem írok ki minden ilyenről "kérdést".
2023. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ja, gondolom akkor nem nem 10-es és korábbi voltál.

Egyébként de, kérdés. Komolyan érdekel a háttere.


Egy kommersz meg közép kategóriánál reálisnak látom a trendet, hogy limuzinból és kombiból elmentek az X5, és Q5/Q7 felé.

Viszont számora irreálisnak tűnik ezt levetíteni pl. a ferrarira, akik eddig az pl. olajmágnásoknak gyártottak dubajba.

2023. okt. 8. 16:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Látják, hogy ez a kategória fogy a legjobban még a Lambónál is.
2023. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Mi értelme lenne a ferrari vagy mustang részéről kiadni a 92. ugyanúgy kinéző, 3 alkatrész változott modellt?

Aki egy Mustangot szeretne az a gyorsaság miatt szeretné (vagy nagyítónak). Meg tudja venni 70es évektől bármelyik használtat, és pár komfortelektronikán, valamint fogyasztáson túl ugyanazt nyújtja

2023. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Vagy azért, mert szereti az érzést, amikor a még üresben is megremeg a V8-tól a kaszni.

Igen, és mustangból a 70-es évekbeliből a gyári állapotú olyan ritka, hogy sokkal megfizethetetlenebb, mint egy mostani, az elektromos előtti.

De mivel eleve kevés van, nem juthat mindenkinek, és nem is feltétlenül akar mindenki öreget. Van akinek újra van igénye, de bevált modellből.

A szüleim pl. pont ilyenek. Bejött nekik 90-ben egy márka, egy típusa, azóta csak azt hajlandóak újban venni, már a 4.-et fogyasztják (persze nem ebben a kategóriában).

2023. okt. 8. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!