Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a nagy JTD Alfa őrület...

Mi ez a nagy JTD Alfa őrület mostanában?

Figyelt kérdés
Pár éve ha Alfa Romeo-t láttam, akkor azt mondtam, hogy, hú ez egy ritka, különlegesség. Ehhez képest mostanában szinte minden utcában áll egy ilyen, már lassan több lesz belőle, mint BMW-ből. Természetesen 15-20 éves, osztrákból meg németből behozott koromgyárak mind. Annak mi értelme, hogy veszünk egy olasz sportautószerűséget, amiben azt hiszik hogy hú, majdnem ferrari, aztán van benn egy kishaszonba való, max. 2.0 dízelmotor?

2023. aug. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Most igazából mi bajod? Dízelhiszti, alfahiszti, öregautóhiszti, vagy irigységhiszti?
2023. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ócsó.
2023. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Nekem csak a füsttel van bajom. Ezen lesz@rom ki mivel jár csak nem szeretem más sz@rját szagolni.
2023. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol van őrület? Én nem nagyon láttam sehol hogy annyira nagy divat lenne most körülöttük
2023. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
80%

Én rohadtul nem vagyok Alfa Romeo fan... sőt soha nem vennék.


De azt ugye vágod, hogy ezekből is vannak sportmodellek.


Pl Az Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 a maga 510 lóerejével, bőven sportkocsi, és úgy tudom azt pont egy Ferrari motor hajtja!


Ezt a 2.0 JTD dolgot sem értem fikázásnak, mert ezzel az erővel a BMW-ből is a legtöbb eladott modell az nagyjából a 320D. A BMW meg aztán hírhedten a sportosságot hirdeti magáról.


Nem mondanám még azt sem, hogy vezetési élményre utcai körülmények között nem lehet sportos érzete egy 2.0 literes dízel autónak megfelelő kg/lóerő aránnyal sportos futóművel és direkt kormányzással.

2023. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 vas megyében. Gondolom ide könnyebb behozni őket olaszból, a relatív közelség miatt
2023. aug. 25. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert olcsó, és a sok bmwből kiábrándult c1gány most azt veszi, hátha azzal nem lesz annyi baja, és hogy ne neki is bmweje legyen mint kevinéknek.
2023. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!