Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az utóbbi időben nagy népszerű...

Az utóbbi időben nagy népszerűségnek örvendenek nálunk is a pickup terepjárók. Tényleg kihasználják vagy csak divat hóbort?

Figyelt kérdés

Tényleg ekkora létjogosultsága van nálunk is egy pickupnak, vagy inkább csak divatból veszik az emberek?

Mi az a felhasználási terület itthon, amire egy pickup jobb választás, mint egy SUV vagy egy normál terepjáró?

Ha szállítani kell valamit nem jobb megoldás a furgon vagy az utánfutó?

Nyilván a vadászokat megértem, könnyebb oda felcsörlőzni a vadat vagy a takarmányt kihordani, de talán Budapesten nem jön szembe naponta 50-100 vadász.

Mi a véleményetek erről a dologról?


2023. ápr. 30. 20:09
 1/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Van a családban, vw amarok.

Bent patyolat, már amennyire lehet az három gyerekkel, a plató meg munkás. Alapvetően munkás autonak vették, de mint családi is kiváló.


Szállítani viszont kula vele szerintem nagy dolgokat, egy közeles bútor simán belefér összerakva egy csapothátúba, de a platóról lelóg ennek

2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Divat.
2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nemaRendőrség ***** válasza:
36%

De amúgy igen, alapvetően divat, illetve annak a folyamatnak az eredménye hogy új autót családapák vesznek->suv, munkaeszköznek->pickup (vagy ami megfelelő) vagy hobbinak->sportautó.

Meg persze a flottás golfok és octaviak

2023. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
27% amivel jobb mint egy suv , ezek 90% válakozói jármű
2023. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet,hogy némi haszna van,de főleg divat.Csak azt nem értem,hogy embereknek mi tetszik ezekeben az új divat pickup-okban(?)Platója kicsi,és amúgy az összes ilyen mustani pick up ocsmány.Néhányan ebben érzik magukat a nagy erős amerikai farmernek,csak ahhoz nem ilyen ronda kocsi kell,hanem egy igazi 80-90-es évek beli amerikai Chevrolet,GMC,Ford,Dodge V8-as pick up.
2023. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Is-is. Egy pickup jobban megállja a helyét terepen mint a suvok, de a tulajok egy részének valószínűleg felesleges.
2023. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És még valami, ezek zöme teherautóként fut, ha vállakozás nevén akkor az áfát is visszaigényelheti ha jól tévedek.
2023. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Így van, nagy autó, amivel az utak királyának érezheti magát és még az áfát is visszaigényelheti.
2023. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem nagyon láttam agyonsározott pick-upot, vagy hogy a platóján valami nagyobb cuccot is vittek volna: ez is csak egy hőbort, ami később ért ide a "hanyatló Nyugatból".
2023. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hol éltek, de errefelé 10 éve is pont ennyi volt, mint ma. Én leszarom ki mivel jár, amíg nem tart fel vele, ha feltart akkor meg ne csodálkozzon, ha megelőzöm.
2023. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!