Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért szólja le a kis méretű autókat?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenki meglepődik azon, hogy Kia Picanto-m van, és azzal jönnek hogy az babakocsi de szerintem az a lényege egy autónak, hogy el lehet jutni A-ból B-be, meg 4 kereke van.
2023. szept. 18. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
#10 Mondjuk a 15 centis fű nem csak kevésbé szép és jó, hanem a fűnek is egészségtelen... Mondom, általános iskolai biológia!
2023. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt bármibe bele lehet kötni. Például itt is van egy kérdező aki folyton azzal jön, hogy miért nem vesz mindenki 15 éves német prémiumot, mert az még mindig jobb mint az új alsó kategória.
2023. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy a többség leszólja, tekintve, hogy a többségnek pont ugyanúgy kis autója van, ha van egyáltalán neki.
2023. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dirtboy ***** válasza:
86%

Szerintem azokszólják le akiknek egyszerűen kevés a kis autó.

Én anno kis autóval kezdtem és a buborék forma tetszett,ma pedig már semmi pénzért nem kéne.

Első autóm egy régi 3 ajtós kis fiat bravo volt. Imádtam elég is volt,egyetlen ami zavart egy idő után hogy nincs több ajtaja de a mérete elég volt nekem.

Utána vettem egy 2010-es Audi A3-at, a kombi formát nem a sedant.

Itt már volt 5ajtóm és nagyobb csomagtartóm. Már kezdtem élvezni hogy jobban elférek de az autó sem túl mértes.

Ezután már pl nem akartam golfot vagy hasonló rövidebb formát mert vissza lépésnek éreztem volna.

Utána ahogy elköltöztem az országból vettem egy 2017-es Audi A4 b9-est. Kombi forma szintén.

Sokszor nagyon jól jött hogy van elég nagy terem sőt még így is vettem egy tetőboxot hogy ha úgy van legyen az is és volt hogy kellett is. Ma már abszolút nem tudok azonosulni azokkal akik hasonló összeget fizetnek egy kisméretű autóért. Számomra nem csak az fontos hogy engem elvigyen A-ból B be hanem az is hogy kényelmesen elférjen benne több ember és csomag is. Esetleg hosszabb dolgok is beférjenek ne kelljen bérelni vagy házhoz szállítssal foglalkozni ha már van autóm.

Mellesleg legtágasabb,legnehezebb,leg erősebb autóm a jelenlegi mert 1590kg és chipelve 220,5lóerőt teljesít de 5,3-5,4literrel eljárok vele klímával, ennyivel még az 1,2-es 82lovas fiat bravoval sem jártam el.

Szóval kinek mi az igénye és mire használja az autót. Ha magad vagy és nem jársz kb sehova csak munkahely,bolt,otthon háromszög akkor biztosan elég lehet egy kisebb autó is de nem mindenkinek jó a kicsi.

2023. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A többség nems zólja le, pont mert nem foglalkozik vele, hogy ki mit használ.
2023. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én kifejezetten kis autó fan vagyok szóval, értem is amit mondasz, mert nekem is mondták már, hogy az nem autó stb...


Én most egy Audi S1-el járok, ami kis autó is, meg erős is, így kifejezetten élvezem azt a komikumot, ami ezzel jár, amikor batár dögök tolnak le az útra aztán lesnek, hogy mi a fax...


Mert kis könnyű kasztni, viszonylag sok lóerő összkerék hajtással.


A Picanto nyilván nem egy lóerő bajnok, de élhető autó, nekem pl tetszik formára, csak nekem a teljesítménye és sportosság hiánya miatt lenne sovány, de ha ez nem lenne szempont simán járnék vele, vagy bármelyik koreai, japán, német kisautóval!

2023. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert ha ffi vagy és kell egy flex és technológiailag elég az 500W-os de neked még sose volt flexed a boltban csak 1000W és 2000W-os van, akkor az eladó tanácsa ellenére biztosan a 2000-eset veszed meg, mert az 1000W-osat csak a puhapötsch-ök veszik, mint az a csicska a boltban (aki amúgy ért hozzá). Aztán mikor otthon bekapcsolod, kicsavarja magát a kezedből ráesik a papucsos lábadra és jön érted a mentő. Ezért.
márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!