Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért szólja le a kis méretű autókat?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenki meglepődik azon, hogy Kia Picanto-m van, és azzal jönnek hogy az babakocsi de szerintem az a lényege egy autónak, hogy el lehet jutni A-ból B-be, meg 4 kereke van.
2023. szept. 18. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kis autó. De inkább női. Nem igazán lehet villogni a lóerőkkel.
2023. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Nincs olyan, hogy női autó. A nő vezetőt megismered abból, hogy a belső sávban is ragaszkodik a 120-as tempóhoz. Tök mindegy, mekkora autót vezet.
2023. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az van a közkultúrában, hogy a nagy autó a menő.
2023. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nagy kocsid lenne, azzal jönnének, hogy mit kompenzálsz vele? Bármibe bele lehet kötni.
2023. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy elmész vele dolgozni és bevásárolni, mint ők, csak kevesebb pénzből. Akkor ki a hülye?

Amire neked kell, arra tökéletes. Te is vehetnél nagyobb kocsit, de nekem ez praktikusabb.

Akiknek nagyobb autójuk van, azoknak sem borulnak a lába elé az emberek a Tesco előtt.

Szóval engedd el. Azoknak az embereknek a véleményével foglalkozzál, akik valamennyire értelmesek, és nem szólnak le egy ilyen dolog miatt.

Ez a kocsi tökéletes szűrő erre. ;)

2023. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát bármily meglepő, én erre csak azt tudom mondani, hogy a hiba BENNED van. Te vagy az, aki mások véleményével foglalkozik. Sőt, nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy ilyeneket, hogy "babakocsi", meg #1-es a "női" és "nem lehet menőzni" véleménnyel, ilyeneket csak a gyerekek mondanak (gyerekek = kortól függetlenül 13 éves, gyerekes értelmi szint). Szóval te gyerekek szavára adsz. Ez a probléma.


Mellesleg annak ellenére, hogy magamnak nem vennék Picanto méretű autót, mert nekem kicsik, kifejezetten szeretem őket vezetni. Kia Picanto, Fiat Seicento, stb. Baromi mókás autók. Szakmából adódóan ültem már sokfélében és nyilván az erős autóknak is megvan a varázsa, de egy pörgős kis pici "babakocsi" épp ugyanannyira mókás. Aki szerint nem, az ahogy az előbb is mondtam, egy gyerek mentális képességeivel rendelkezik és autós kártyákban gondolkodik, hogy amelyik autónál magasabb az érték a "teljesítmény" mellett, az nyilván a jobbik. De nem győzöm ismételni: ezt csak a gyerekek hiszik.

2023. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisebb autóm van (Corsa), és mivel nagyrészt egyedül használom, felesleges lenne nagyobbat, drágábbat venni.
2023. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert az emberek képtelenek racionálisan gondolkodni, az elsődleges szempont mások véleménye és a röghöz kötés.

De hát…”Ők” röhögnek az elektromos autón, én meg röhögök rajtuk, hogy 4-5 ezer forintot fizetnek 100 kilométer megtételéért.

“Ők” röhögnek a kerékpárosokon (a városban), én meg röhögök rajtuk, amikor 25-tel elhúzok egy olyan sor mellett, amin az átjutás nekik 4-5 lámpaciklus.

“Ők” röhögnek a kis házakon, én meg röhögök rajtuk, amikor kézhez kapják a sokszázezres gáz / villanyszámlát.

“Ők” röhögnek a 15 centis fű láttán, én meg röhögök rajtuk, amikor a tarra nyírt kertjükben megpusztulnak nyáron.

Száz szónak is egy a vége: egyszerűen a többség képtelen elfogadni, megérteni, hogy az esetek többségében ami első ránézésre szépnek és jónak tűnik, valójában semmilyen szinten sem racionális.

2023. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
#8 Mondjuk ha hamarabb nem is, a 15 centis fűnél mindenkinek leesett, hogy fogalmad sincs, miről beszélsz. Már ha valaki járt természetismeret órára.
2023. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Sikerült megragadni a lényeget. Nem természetismeret órát tartottam, hanem kifejtettem, hogy bármit is csinálsz, valakinek úgysem fog tetszeni, mert szerinte egy másik - összességében sokkal kellemetlenebb - megoldás szebb és jobb.

2023. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!