Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz, hogy negyedikre mentem...

Gáz, hogy negyedikre mentem át forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 10:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem ez a srác egy troll, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg egy oktató lehet, aki semmihez nem ért ezen kívül, és azzal védi az önérzetét, hogy komolyan elhiszi magáról, hogy az a sok bürokratikus marhaság, amit mesterségesen és feleslegesen elvár a rendszer a jogsihoz valóban értelmes, hasznos tudás. :) Mint a taxis, aki elhiszi magáról, hogy autót vezetni egy szakma, amit nem tud bárki csinál. De mivel legbelül ők is tudják, hogy ez hülyeség, iszonyatosan frusztráltak lesznek, amikor valaki erre felhívja a figyelmüket.


Autót vezetni nem szakma. Ha igényed van rá, hogy érts valamihez, akkor tanulj valamit, ne itt fröcsögj mindenki másra.

2023. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#31 Francokat vagyok oktató. És azt sem fogom neked mondani, hogy nem tanítanak egy rakás hülyeséget, meg olyat sem fogok mondani, hogy az oktatáson meg lehet tanulni normálisan közlekedni. Nem erről van szó, hanem arról, hogy az oktatáson konkrétan semmi más nem történik, minthogy felkészítenek a nem is életszerű forgalmi vizsgára, és akinek ez nem megy, ott probléma van.
2023. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Tehát a “vizsgadrukk” kifejezés állításod szerint teljesen feleslegesen létezik… :D
2023. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#33 A vizsgadrukk egy megküzdési mechanizmus a kognitív disszonancia ellen, ugyanis általában amikor kudarc ér minket, nem szeretjük elismerni, hogy nem készültünk fel eléggé, hanem kifogásokat gyártunk. Ilyen az emberi természet.
2023. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Vannak ám rajtunk és a felkészültségünkön kívül álló tényezők is, amit nem tudunk befolyásolni, egy ilyen vizsgánál mondjuk elég sok… Főleg, ha mindegy mit csinálsz és milyen profin, ha meg akarnak buktatni, akkor meg fognak.
2023. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
#35 Megint ez a duma, hogy "ha meg akarnak buktatni". Veled az egész világ ki akar szúrni, mindenki a károdat lesi, akárhova mész? Mert ezt úgy hívják, hogy üldözési mánia, és kezeltesd. Pont a felkészültséget teszteli, hogyan kezelsz nem várt helyzeteket. Ne aggódj, a közlekedés tele van velük.
2023. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mert ugye aki egy forgalmi vizsgán stresszelni képes, az idegileg alkalmatlan a közlekedésre. Még biciklivel is, nemhogy autóval. Aki minden apróságon idegeskedik, az maradjon otthon.
2023. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódom, vezetek már 10+ éve és ez idő alatt tanultam meg kezelni a közlekedési helyzeteket, nem a röpke 20-30 órás tanfolyamon. Amúgy nem egyedül írtam ezeket, hanem rajtad kívül nagyjából mindenki, de biztosan te vagy a helikopter…
2023. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#38 Én nem aggódtam a forgalmi vizsgámon. Cserébe a 9+26 órám alatt szerintem sokkal rosszabbul közlekedtem, mint sokan 60-80 órával, akik mégis sorra bukják a vizsgát, mert "stresszelnek". És ez előtt értetlenül állok.
2023. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!