Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz, hogy negyedikre mentem...

Gáz, hogy negyedikre mentem át forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 10:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
51%
#24 Ha meg nem is tudod, mikor buktál bármiből, mit sír a szád egy olyan kérdés alatt, ami azzal indult, hogy valaki 3x bukott forgalomból?
2023. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy elvihetnél egyszer egy körre úgy, hogy én ülök az anyósülésen. Akkor megtudnád, mi a különbség egy forgalmi vizsga között, meg egy sima vezetési szituáció között, ahol vannak zavaró tényezők. 10 perc után sírva parkolnál le idegből, hogy nem viszel tovább, én meg azt mondanám, hogy de, mert én át nem veszem a volánt, te meg ki nem raksz random helyen az út szélén.
2023. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
#21 értem, szóval trollkodsz? :) Nagyapám hivatásos sofőr volt már az 50-es évektől, neki még adtak ilyen kitüntetést, hogy X százezer balesetmentes km-t vezetett le. Én se nem vagyok hivatásos, se nincs ilyen kitüntetésem, így aligha írhatok bármit is, amivel bizonyítani tudom neked, hogy hányszázezer balesetmentes km-el a hátam mögött állítom magabiztosan, hogy rosszindulatú ostobaságokat hordasz itt össze. :) Szóval nem fogok belemenni a sárdobálásba veled, ha erre számítasz.
2023. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Attól még, mert én megszoktam, a kérdezőnek lehet, hogy ez az első komolyabb vizsgája. Lehet, hogy nehezen rázódik bele. Csak válaszolni akartam, hogy csupán azért, mert háromszor bukott, nem biztos, hogy rosszabb sofőr lesz, mint aki elsőre átment.
2023. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

#27 Azért nem ámítanak el a kilométerek, mert lehet értelmetlenül hosszú egyenes szakaszon autópályázni úgy, hogy mindenkit hátráltatsz, és a veszélyhelyzeteket is úgy oldják meg helyetted, hogy azt sem tudod, milyen baromságot csináltál...


#28 Olyan nincs, hogy nehezen rázódik bele. Akkor az oktató miért engedte az első három alkalommal vizsgázni gyakorlás helyett? Ahogy azt a legelején leírtam, hogy pont nem a kérdezővel van baj, hanem az ilyen oktatókkal. Csak persze az értelmes gondolatokat nem díjazzátok, maximum kötekedni tudtok, kiválogatva azt, ami sérti a kicsi lelketeket.

2023. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
#27 Amúgy nem sárdobálásba kéne belemenni, hanem négy különböző szituációról mondtál négy baromságot. Én megmondtam, melyik miért baromság. Te azt mondod, trollkodom. De tényszerűen még egyikbe sem sikerült belekötnöd. Itt van a lehetőség. Én elhiszem, hogy te kinyomott kuplunggal kanyarodsz. Sajnos még azt is elhiszem, hogy ne látod ezzel a problémát. De igazán elmagyarázhatnád, szerinted ez miért nem probléma.
2023. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
A vizsgaszituációba rázodik bele nehezen, nem a vezetésbe. Tudod, hogy így értettem.
2023. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
#31 Most már tudom.
2023. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
#23: téged azért stresszel apád-anyád jelenléte a kocsiban, mert molesztáltak téged gyerekkorodban? 🫠
2023. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy a 4. vizsgádnál jutottál el arra a szintre, hogy átmenj.

Nem ez határozza meg azt, hogy mennyire leszel jó sofőr a jövőben.

2023. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!