Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz, hogy negyedikre mentem...

Gáz, hogy negyedikre mentem át forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 10:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Èn pl. azért izgultam a forgalmi vizsgán, mert tudtam, hogy bármilyen mondvacsinált ürüggyel megbuktathat a vizsgabiztos. Hiába vezetek jól végig, ha ő kitálalja, hogy már pedig hozzáértem a záróvonalhoz vagy nem a felezőtől kanyarodtam, hiába nincs igaza…
2023. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
51%
#11 Tehát azért izgultál, mert kitaláltál magadnak egy kényelmes hazugságot arra az esetre, hogy ha esetleg megbuksz, mivel mentegesd magad. Aminek semmi valóságalapja nem volt és nincs ma sem.
2023. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
56%
Nem, azért mert először pont így buktattak meg…és nagyjából az összes ismerősömet is, amíg nem volt hajlandó x összeget zsebbe fizetni. Nem muszáj elhinni, attól még így történt. Vezetek azóta is, teljesen jól. Illetve elég sok vizsgán vettem részt, ahol ez nem volt probléma, mert objektíven ment az értékelés (egyetem).
2023. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
Ó, nyugodj meg, sehol nem 100%-osan objektív az értékelés, ha nagyon akar, az egyetemi tanár írásbeli vizsgán is kitalálja, hogy egy-egy szót olvashatatlanul írtál. Tudom, ez most hihetetlenül hangzik, de ad1. van ilyen ad2. nem kevésbé hangzik hihetetlenül, mint amit te írsz. Az nem statisztika és nem igazság, hogy te is meg pár ismerősöd is bénák voltatok. Az meg külön gáz, hogy ezt nem tudjátok elismerni, hanem beleokoskodtok, hogy ti nem azt láttátok az autóból, mint az, akinek az a munkája, hogy ezt nézi egész nap.
2023. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Azt se felejtsük el, hogy a valódi városi vezetésnek nem sok köze van ahhoz, ahogy a vizsgán vezetünk. Ha minden autós mögött ülne egy láthatatlan vizsgabiztos, gyakorlatilag nem lenne olyan 10 percnél hosszabb út, ahol ne bukna meg valamin minden sofőr, és nem azért, mert mindenki rosszul vezet, hanem mert a vallásosan betartatott szabályok értelmetlenek... Most gyorsan megnéztem egy videót egy oktatótól, hogy mi instant bukta a vizsgán, néhány baromság:

- Indulás előtt nem csinál fékpróbát: viccnek is rossz :)

- Balrakanyarodáskor nem húzódsz ki a sávon belül balra: senkit nem érdekel, a sofőrök 90%-a nem csinálja a valóságban

- Ki van nyomva a kuplung a kanyarodás megkezdésekor: értelmetlen szőrszálhasogatás

- Egysávos, egyirányú utcában ne középen menj, hanem jobb szélen, és kerülgesd a parkoló autókat: nem hogy semmi értelme, ha a valóságban így vezetsz tuti mindenki hülyének néz :D


Aztán az ilyen baromságok miatt stresszel a vizsgázó ahelyett, hogy olyan dolgokra figyelne, ami tényleg fontos. Marhaság az egész rendszer.

2023. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
#10 én meg azt látom, hogy minden ilyen típusú kérdéshez leírod ugyanazt, hogy a forgalmi vizsga a legstresszmentesebb élmény az ember életében. Elég sokat vizsgáztam már életemben, utoljára az ötéves egyetemi tanulmányaim alatt, és két dolgot szeretnék kiemelni. Egyrészt valóban jobban izgultam akkor, mikor úgy éreztem, nem tudtam megfelelően felkészülni, mert maximalista vagyok. Ellenben valamennyire az olyan vizsgák előtt is izgultam, amikről tudtam, hogy rengeteget készültem és biztosan át fogok menni. Pont emiatt hibáztam ezeken a vizsgákon is. Nem mondom, hogy ez egészséges vagy normális, de hidd el, sok ember küzd ezzel a problémával. Nekik teljesen mindegy, milyen tökéletesen vezetnek az órákon, a vizsgahelyzetben hibázni fognak, és nem, ha meglesz a jogsijuk nem fognak stresszelni a vezetés miatt, mert nem a vezetés miatt izgulnak, hanem a vizsga miatt. Miért nem tudod elfogadni, hogy ilyen embertípus is létezik?
2023. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
“Az nem statisztika és nem igazság“ Kecskeméten történt, rá is lehet könnyen keresni, hogy milyen botrányok voltak a kenőpénz miatt. Egyetemen azért sokkal inkább tudok mire alapozva “fellebbezni”, ezt szerintem magyarázni sem kellene.
2023. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
#18 te még vagy nem vezettél autót, vagy szándékosan trollkodsz
2023. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
#18 miért nem érted, hogy akikről én írtam, nekik nem a többi közlekedő, a forgalom, a rutin, az autók vagy bármi más okozza a stresszhelyzetet, hanem a vizsgabiztos jelenléte? Amíg nem ül ott a hátsó ülésen, a sokadik vizsgán átmenőknek ugyanúgy semmi stresszt nem okoz a közlekedés, mint az első vizsgát abszolválóknak, innentől meg miért lennének veszélyesebbek? Mivel a vizsgahelyzet elég ritka szituáció és mint írtam, elég sokat vizsgáztam és teljesítettem elég sikeresen így is, nem gondolnám, hogy ezért bármilyen hathetes terápiára szükségem lenne.
2023. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tud stresszelni a szüleim jelenléte, vagy a rádió, vagy hogy nekem kell kitalálni az útvonalat, biztos ez is egy mentális probléma. :) Ki mondta, hogy nem szoktam meg? Dehogynem szoktam meg, meg sem tudom mondani, mikor buktam utoljára bármiből is.
2023. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!