Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volksvagen Phaeton 5.0 V10...

Volksvagen Phaeton 5.0 V10 kocsi kigyullad chek engine lámpa meg rángat ha padlózom neki gázt 50 felett mi baj lehet ?

Figyelt kérdés

múlt héten vettem meg ezt a kis v10 szörnyeteget tudtam hogy kell majd rá költeni monta eladó hogy foglalkozos autó de mondta hogy légrugo meg váltó rendbe az volt lényeg azok a drágák klima is hűt hidegen stb


viszont amikor elvitt ő próba körre melette ültem ő vezetett akkor nem volt ilyet én most kb 80 km mentem vele és most ha nyomom nerki padlóba akkor rángat meg check engine lámpa is ég meg néha nehezen indul el van hogy 10 másodperc de nem mindig szerelőm akihez hordtgam az előző kocsimn azt mondta ő nem mer hozzányúlni mert nagyon le kell szedi elejét sxtb és bonyolult csak hát igxy valami szerelőnmek csak kéne látnia mert nem tudom élvezni igy a gépet akitől vettem az meg nem veszi fel telefont és 200 km re van nem tudom nála mé nem csinálta


2023. júl. 28. 16:28
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Senki, egy sima troll.
2023. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!